Menu

PLANET FSD-803 SWITCH 8p. 10/100 FSD-803 - odbiór w 2000 punktach - Salony, Paczkomaty, Stacje Orlen

Cechy produktu

  • Producent Planet 
  • Rodzaj switch 

Opis

Przełącznik PLANET FSD-803 dla firm/grup roboczych - 8 portów RJ-45 10/100 Base-TX 10/100Mb/s FSD-803 to przełącznik prędki, tani i bezusterkowy. Nadaje się perfekcyjnie do łączenia ze sobą sieci albo grup roboczych pracujących z zróżnicowanymi prędkościami: Ethernet 10 Mbps z Fast Ethernet 100 Mbps. Dzięki swoim walorom może stać się stanowczo użytecznym elementem w postępowej sieci komputerowej. Przełącznik Planet FSD-803 pozostał zaprojektowany zgodnie z trzema wytycznymi: prosta instalacja i stosowanie, znikoma kompaktowa obudowa i łatwość diagnostyki problemów. FSD-803 to prosty przełącznik 10/100 Mbps, nie zarządzany, wolnostojący w obudowie metalowej. Jego walory użytkowe powodują, że może stać się podstawowym elementem niedrogiej sieci w drobnym biurze albo w domu. Przy wyjątkowo dobrej cenie może rewelacyjnie zaspokoić zapotrzebowania nieznacznej sieci składającej się z 10 do 50 użytkowników, a jego estetyczna obudowa sprawia, że można go bez problemu umieścić na biurku. zrównoważona wydajność przełącznika Fast Ethernet Przełącznik FSD-803 wspiera schemat przekazywania informacji „Store-and-Forward", żeby zapewnić użytkownikom jak najniższe opóźnienie i wysoką nienaruszalność danych. Wysoka produktywność sprzętu (filtrowanie/przesyłanie: 14,880 kompletów na sekundę przy prędkości 10Mbs, a także 148 800 pakietów na sekundę przy 100Mbs) i wbudowany fabrycznie bufor (448 tysięcy bitów) zestawów pomagają przełącznikowi FSD-803 zwiększać przepustowość, zlikwidować niepotrzebny ruch sieciowy i, a także zniżyć ograniczenia przesyłowe sieci po drodze z serwera. Dzięki inteligentnemu algorytmowi rozpoznawania adresów, urządzenie FSD-803 może rozpoznać aż do 2 tysięcy różnorodnych adresów MAC i zapewnić przepustowość 1Gbs, co sprawia, że przełącznik FSD-803 nieprzeciętnie pasuje do prędkiej transmisji zestawów, bez ryzyka ich utraty. Kompaktowych rozmiarów, użyteczna budowa urządzenia FSD-803 to kompaktowy, metalowy przełącznik, który perfekcyjnie pasuje do pomieszczeń z ograniczoną, przystępną przestrzenią. Dzięki zaletom takim jak: nietrudna instalacja i wykorzystywanie, kompaktowa budowa oraz prostota rozwiązywania problemów; przełącznik FSD-803 gwarantuje użytkownikom biznesowym i domowym, budżetowe rozwiązanie sieciowe.
Oszczędność Energii Energetycznej przy pomocy jednego przycisku zasilania ON/OFF, znajdującego się na tylnym panelu urządzenia FSD-803, użytkownik może istotnie obniżyć zużycie energii elektrycznej, przy wyłączonym działaniu przełącznika. Łatwa instalacja Plug & Play Wszystkie miedziane wejścia RJ-45 w przełączniku FSD-803, wspierają samoczynny negocjator szybkości 10/100Mbs, w celu optymalnej detekcji przepustowości, za pośrednictwem przewodów RJ45 kategorii 5/5e. Urządzenie wspiera kanon automatycznego wykrywania MDI/MDI-X, dzięki czemu może wyłapywać wariant połączenia z dowolnym urządzeniem Ethernet, bez konieczności użytkowania kabli rodzaju nieskrosowanych (prostych) lub skrosowanych. Funkcja „Flow Control" pozwala na urządzeniu FSD-803 obsługę routerów i serwerów, bezpośrednio połączonych z tym przełącznikiem, zachowując oraz bezawaryjny przepływ danych. Zamontowany komplet diod świecących LED pozwala natychmiast ocenić stan urządzenia i dynamiczność użytkowników podłączonych do danego przełącznika.

właściwości:
Długość: 86 mm
Szerokość: 155 mm
Wysokość: 26 mm
Waga: 316 g
liczba portów: LAN - 100MB X8
wariant pokrywy: Desktop
Zasilanie: Sieciowe (230V)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.