Menu

Stacja ładująca Unitek Y-2190A, 10 x USB; QC3.0; 96W

Cechy produktu

  • Producent UNITEK 

Opis

Ustawna, 10-portowa ładowarka USBŻycie mnoży urządzenia ładowane przez port USB: telefony, tablety, powerbanki, MP4, nawigacje, e-papierosy, zegarki i sporo innych. Szczególny problem powodują tablety i telefony, gdyż już ładowanie 2 maszyn robi niezły bałagan na biurku, o nocnym stoliku nie wspominając.

Unitek ma na to rozwiązanie w postaci stacji ładującej, która ustawia od razu pionowo ładowane urządzenia. Równocześnie możemy ładować maksymalnie 10 urządzeń, na każdym porcie posiadając natężenie 2,4A.prędkie ładowanie QC 3.0Dwa porty USB tworzono w technice QC 3.0, która pozwala na 5-krotnie szybsze ładowanie kompatybilnych z nią maszyn mobilnych.

10 minut ładowania starcza na 4-5h rozmowy. W zależności od urządzenia napięcie dobierane jest z zakresu 5V, 9V, 12V, 19V.Inteligentne i szybkie ładowanieStacja ładowania Unitek Y-2190 jest zgodna z protokółem BC 1.2, który w inteligentny sposób steruje ładowaniem, dbając o przypasowanie stosownego napięcia, o odłączanie zasilania gdy urządzenie jest już naładowane, o maksymalnie prędkie ładowanie i mnóstwo innych aspektów, które wydłużają życie baterii i utrzymują ich początkową objętość.

wyposażono ją w dodatku w szereg zabezpieczeń - przed: przeładowaniem, przegrzaniem, nadmiernym napięciem, a także zwarciem.Zmyślnie zaprojektowana do domu i do biuraStacja ładująca Unitek Y-2190 wyśmienicie sprawdza się w biurze.

W domu pełnić będzie funkcję domowego centrum ładowania, gdzie zostawimy telefony po przyjściu z pracy albo ze szkoły, tak by w domu cieszyć się już tylko sobą (Gdzie jest moja ładowarka!). Stacja ładująca sprawdzi się wszędzie tam gdzie wielu ludzi potrzebuje naładować niemało sprzętów, w salach konferencyjnych, szkołach, szpitalach, restauracjach itp.Główne właściwości: szybkie i bezpieczne ładowanie dzięki wsparciu technologii BC1.2 Natężenie prądu na wyjściu do 2.4A technika QC 3.0 Zabezpieczenia przed przeładowaniem Specjalnie zaprojektowane wpusty umożliwiające umiejscowienie urządzenia ładowane w stacji.

Separator zezwalający na przypasowanie szerokości (11 sztuk) potężna i stabilna obudowa Maksymalne ładowanie do 10 urządzeń jednocześnie Dioda LED oznajmiająca o stanie ładowania nadaje się nadzwyczajnie do szkół, restauracji, biur, domu wszędzie tam gdzie w jednym miejscu jest mnóstwo urządzeń mobilnych.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.