Menu

Switch 8level FEPS-1504 4x10/100Mbps PoE-af desktop

Cechy produktu

  • Producent 8LEVEL 
  • Rodzaj switch 

Opis

8level FEPS-1504 to niezarządzalny przełącznik zapewniający przesył informacji i zasilania za pośrednictwem pojedynczego kabla sieciowego wykorzystując technologię Power over Ethernet, w skrócie PoE. Switch FEPS-1504 wyposażony jest w 5 portów pracujących z sprawnością 10/100Mbps, z czego cztery porty wspierają technologię PoE w standardzie IEE802.3af (max 15.4W). Zastosowana funkcja auto-sensing wykrywa urządzenia kompatybilne z tą technologią, więc nie ma ryzyka uszkodzenia niekompatybilnych sprzętów. Dodatkowo zasilanie dla danego portu rozłączane jest przy odłączeniu urządzenia. FEPS-1504 samoczynnie określa wymogi zasilania podłączonego urządzenia, określa prędkość i typ
połączenia oraz rodzaj kabla za pomocą funkcji Auto-Uplink. Dodatkowym zabezpieczeniem jest funkcja priorytetowania portów, która zapobiega przeciążeniom switcha. Łączna moc zasilania PoE dla wszelkich 4 portów wynosi 65W.

Przełącznik 8level FEPS-1504 asygnowany jest dla niedużych i przeciętnych firm, które chcą uprościć instalację kamer IP i bezprzewodowych punktów dostępowych, eliminując konieczność stosowania dedykowanych gniazd elektrycznych. Dzięki PoE usytuowanie maszyn klienckich jest bardziej elastyczne. Dołączony komplet montażowy umożliwia przytwierdzenie urządzenia w pionie. 8level FEP-1504 jest urządzeniem rodzaju plug&play i nie wymaga dodatkowej konfiguracji.

cechy artykułu
- 5 portów 10/100Mbps z funkcją Auto-Negocjacji
- 1 port Up-Link
- 4 porty PoE kompatybilne z IEEE 802.3af (max.15.4W na port)
- Łączna moc zasilania PoE wynosi 65W
- automatyczne krosowanie Auto-MDIX
- Wsparcie dla kontroli przepustowości (flow-control)
- Auto-learning i auto-aging adresów MAC
- Zewnętrzny zasilacz DC 52V 1.25A

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.