Menu

Switch Asus XG-U2008 (90IG02R0-BO3X00) Darmowy odbiór w 21 miastach!

Cechy produktu

  • Producent Asus 
  • Rodzaj switch 

Opis

Każdy z dwóch portów 10G zapewnia szybkość do 10 Gb/s za pośrednictwem charakterystycznych kabli RJ-45. Daje to przepustowość twojej sieci biurowej albo studyjnej, żeby poradzić sobie z nawet najszczególniej wymagającymi danymi zadaniami, takimi jak tworzenie kopii zapasowych na serwerze NAS lub przesyłanie wielkich plików.

dostępnych jest również 8 portów Gigabit Ethernet, zapewniających wszechstronność. Ciesz się wygodą plug-and-play, nie wymagając żadnej konfiguracji! Każdy port automatycznie konfiguruje się w zależności od typu podłączanego urządzenia, a porty 10G zawierają ergonomiczną trójkolorową diodę informującą jakość sygnału, która powiadamia, jaką prędkość obsługuje kabel.

Dzięki ciekawemu wzornictwu, srebrnemu wykończeniu i solidnej metalowej konstrukcji, nie ma zapotrzebowania, aby ukrywać XG-U2008 przed wzrokiem! Jego smukły i kompaktowy kształt upraszcza umieszczenie w dowolnym miejscu w biurze, studio lub w domu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.