Menu

Switch D-Link GigaExpress 5x1000Mbit (RJ45) DGS-1005D

Cechy produktu

  • Producent D-Link 
  • Rodzaj switch 

Opis

Funkcja oszczędzania energii zmniejszająca pobór mocy choćby o 27%. 5 gigabitowych portów EthernetInstalacja typu "podłącz i pracuj" 5-portowy biurkowy przełącznik gigabitowy (wersja Green Ethernet)Przełącznik biurkowy DGS-1005D (wersja Green Ethernet) to rozwiązanie dla biur domowych, a także znikomych i przeciętnych firm, które realizuje koncepcję oszczędności energii w obszarze sieci.Funkcje oszczędzania energiiPrzełącznik DGS-1005D (wersja Green Ethernet) reaguje na wyłączenie podłączonego urządzenia, ustawiając odpowiedni port w stan gotowości, który wymaga mniejszej mocy.

dodatkowo przełącznik jest w stanie określić długość kabla ethernetowego i dopasować do niej zużycie mocy, co pozwala zmniejszyć nadmiarową moc, która byłaby rozpraszana w postaci ciepła.Te dwie funkcje pozwalają łącznie obniżyć zużycie mocy przełącznika choćby o 27%*.* Przy założeniu, że komputery PC są użytkowane poprzez 10 godzin na dobę, wyłączone przez 14 godzin na dobę i połączone z przełącznikiem kablami o długości 20 m.

5 miedzianych portów gigabitowychDzięki zastosowaniu do transmisji skrętek miedzianych kategorii 5 albo wyższej tych pięć portów zezwala na prędkie uzyskanie w serwerach połączeń gigabitowych bez zapotrzebowania instalowania nowych, kosztownych kabli światłowodowych.

Porty gigabitowe zapewniają serwerom wydzielone pasmo 2000 Mb/s w trybie pełnodupleksowym. Dzięki czemu stacje robocze mają jednoczesny dostęp do danych na serwerze bez „wąskich gardeł"?.Kontrola przepływu IEEE 802.3xFunkcja ta umożliwia regulowanie przepływu informacji między przełącznikiem i serwerem w celu zagwarantowania niezawodnej transmisji.

Przy 2000 Mb/s w trybie pełnodupleksowym przełącznik zapewnia szybkie łącza danych z serwerami z minimalnym poziomem utraty informacji w czasie transmisji.automatyczne rozpoznawanie kabla krosowego (MDI/MDIX) Wszystkie porty obsługują samoczynne rozpoznawanie kabla krosowego (MDI/MDIX).

usuwa to konieczność stosowania kabli krosowych lub portów do łączy nadrzędnych (uplink). Każdy port można po prostu skonsolidować z serwerem, koncentratorem lub przełącznikiem przy pomocy zwykłego kabla bezpośredniego typu skrętka.Instalacja typu PlugAndPlay Przełącznik wiąże się bez problemów z dotychczas stosowanymi urządzeniami sieciowymi, bez względu na to, czy jest to sieć Ethernet, Fast Ethernet, czy Gigabit Ethernet, dzięki czemu nie ma potrzeby zamiany sprzętu lub oprogramowania.

Sieć można uruchomić w kilka minut — starczy podłączyć kable do przełącznika. Przełącznik wiąże się bez problemów z dotychczas użytkowanymi urządzeniami sieciowymi, bez względu na to, czy jest to sieć Ethernet, Fast Ethernet, czy Gigabit Ethernet, dzięki temu nie ma potrzeby podmiany sprzętu albo oprogramowania.

Sieć można uruchomić w kilka minut — starczy podłączyć kable do przełącznika

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.