Menu

Switch Lanberg DSP1-0105 5x 10/100Mbps- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!

Cechy produktu

  • Producent LANBERG 
  • Rodzaj switch 

Opis

Lanberg DSP1-0105 to niewielkich wymiarów niezarządzalny desktopowy przełącznik, wyposażony w 5 portów Fast Ethernet. Urządzenie jest znikome i praktyczne i działa na zasadzie Plug&Play. Przełącznik gwarantuje wsparcie funkcji przełączania dla 5 portów RJ-45 10/100 Mbps wraz z samoczynną negocjacją połączenia i obsługą MDI-MDIX.

Switch Lanberg doskonale sprawdza się w domowych warunkach, dzięki wyjątkowo małym wymiarom i zaimplementowaniu cichego chłodzenia. Czarna kolorystyka oraz gustowna smukła pokrywa, powodują iż urządzenie nadaje się do niemal każdego wnętrza. Urządzenie jest dopasowane do zastosowań biurowych, w tym SOHO, a także SMB. Przełącznik także odpowiednią skuteczność, spełniającą wymagania stawiane poprzez użytkowników w segmencie przełączników.

Funkcja samoczynnego rozpoznawania i adaptacji do typu podłączanego kabla sieciowego (prostego albo skrosowanego), usuwa konieczność wykorzystywania tylko jednego typu okablowania, jak również portów rodzaju uplink, zezwalając na jednoczesną redukcję niepotrzebnych kosztów. Przełącznik wspiera tryb half-duplex i full duplex dla połączeń między urządzeniami. Funkcja Flow control pozwala za to, na kontrolę przepływu informacji unikając w ten sposób zatoru na porcie w przypadku, gdy jedno z urządzeń odbiorczych nie jest w stanie odebrać wystarczającej ilości otrzymywanych informacji.

Przełącznik Lanberg to gwarancja połączenia wysokiej jakości, automatyzacji i szeregu funkcjonalności, gwarantujących działanie urządzenia bez nadmiarowej ingerencji użytkownika.

, a także funkcjonalności:

- 5 portów RJ-45 10/100 Mbps z funkcją automatycznej negocjacji połączenia,
- Plug-and-play - urządzenie nie wymagające jakiejkolwiek dopełniającej konfiguracji,
- Wsparcie funkcjonalności MDI/MDIX, MAC-learning, MAC-aging,
- Funkcja kontroli przepływu danych (flow control): back pressure @ half-duplex i IEEE 802.3x @ full duplex,
- Topologia: Gwiazda,
- Protokół: CSMA/CD,
- Obsługa tablicy adresów MAC: 1K,
- Przepustowość przełączania: 1.0 Gbps,
- Pasywne chłodzenie zapewniające cichą pracę przełącznika,
- Otwory do konstrukcji naściennego.

Interfejs:

- Zasilacz: zewnętrzny (AC: 100-240 V, 50/60 Hz, 0.3 A; DC: 5 V, 1.0 A)
- pobór prądu: max. 2.15 W,
- Diody LED informujące pracę zasilacza: Zasilanie, porty LAN (Link/ACT),
- wymiary: 82 x 52 x 22 mm.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.