Menu

Switch Linksys MR9600-EU- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!

Cechy produktu

  • Producent Linksys 
  • Rodzaj switch 

Opis

MR9600 to wysokowydajny dwuzakresowy router Wi-Fi 6 rewelacyjny dla użytkowników oczekujących prawdziwych gigabitowych szybkości, obszerniejszego zasięgu i maksymalnej efektywności do grania – w całym domu. Dzięki technice Velop Intelligent Mesh i szybkości 5,9 GB/s jest 4x szybszy niżeli routery Wi-Fi 5, likwiduje martwe strefy i izoluje sieć,polikwidować zakłócenia.

Jeżeli Twoje oczekiwania względem Wi-Fi wzrosną, po prostu dodaj jakikolwiek produkt Linksys dla Wi-Fi typu mesh,rozszerzyć zasięg sieci. Wszystkie współpracują płynnie z modelem MR9600, więc nie ma zapotrzebowania ręcznego przełączania pomiędzy sieciami.

Dzięki aplikacji Linksys router MR9600 jest tak nieskomplikowany do skonfigurowania, że można przesyłać strumieniowo filmy w rozdzielczości 8K w zaledwie kilka minut. Router MR9600 wykorzystuje najnowszy kanon Wi-Fi 6 (802.11ax), żeby zapewnić prawdziwie gigabitową prędkość w całym domu – do 5,9 GB/s z łącznością 8 strumieni....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.