Menu

Switch niezarządzalny Planet GSD-1603 16-Port 1000Base-T SOHO

Cechy produktu

  • Producent Planet 
  • Rodzaj switch 

Opis

Niezarządzalny przełącznik PLANET GSD-1603 - 16-portowy przełącznik Ethernet 10/100/1000BASE Gigabit Ekonomiczne rozwiązanie Gigabit dla infrastruktur sieciowych nieznacznych firm oraz użytkowników domowych Gigabitowy przełącznik Ethernet firmy PLANET GSD-1603 posiada 16 portów RJ45 10/100/1000Mb/s asygnowanych do szybkiej transmisji plików. Urządzenie może automatycznie identyfikować i określać odpowiednią szybkość transmisji, a także tryb pełnego lub pół dupleksu dla urządzeń podłączonych do 16 portów Gigabit przełącznika GSD-1603, które obsługują funkcję „9k Jumbo Frame". Dzięki temu sprzęt może obsłużyć szczególnie znaczne ilości transmisji danych, w bezpiecznej topologii łączące najważniejsze serwery.
Oszczędność energii Przełącznik GSD-1603 mieści dwie progresywne technologie sieci "Green Networking" i pozwala na niższe, nawet o 40% zużycie energii, przy równoczesnym utrzymaniu wysokiego poziomu skuteczności urządzenia. Te dwie wspomniane wcześniej technologie to: (1) Oszczędność energii „Hibernation Link Down" Ograniczenie zużycia energii w trym trybie wykracza poza specyfikacje IEEE, urządzenie automatycznie zmniejsza moc dla danego portu, jeśli nie jest on połączony. Dzięki technice Hibernation Link Down, przełącznik GSD-1603 samoczynnie przystosuje (zniża) zasilanie portów, które są wyłączone lub nie są podłączone do urządzenia sieciowego. (2) Inteligentne skalowania mocy na podstawie długości kabla Tryb "Intelligent scales" zastosowany w tym urządzeniu sieciowym, jest inteligentnym algorytmem, który energicznie określa stosowny poziom mocy na podstawie długości kabla. Gdy przełącznik GSD-1603 jest połączony z przewodem (kablami) Ethernet, krótszym niżeli 20 m, urządzenie uzyskuje maksymalną oszczędność energii. Powodem tego, jest użyta technologia, w urządzeniu GSD-1603, która automatycznie wykryła długość przewodu sieci Ethernet i w związku z tym, samoczynnie zmniejszyła zużycie energii elektrycznej. Połączone z przełącznikiem urządzenia też odnotowują niższe zużycie energii, co przyczynia się do lepszego, bardziej ekonomicznego wykorzystania zasobów energii elektrycznej.
stabilna i wysokowydajna architektura przełącznika Urządzenie GSD-1603 posiada tabelę adresów MAC 8K, wysokowydajną architekturę przełącznika, zdolną do zapewnienia płynnej przepustowości 32Gb/s, znacznie ułatwiającą zadania związane z modernizacją sieci LAN, polegających na rozszerzeniu przepustowości infrastruktury sieciowej. Ponadto, funkcja "Flow Control" 802.3x w trybie pełnego dupleksu zezwala na przełącznikowi GSD-1603 bezpośrednie podłączenie routerów i serwerów do przełącznika, umożliwiając, tym samym, szybką transmisję pakietów, bez ryzyka ich utraty. Kompaktowy i kompozycja pozbawiona wentylatorów GSD-1603 jest charakterystycznym modelem metalowego przełącznika, który nadzwyczajnie gromadzi się w miejscach z ograniczoną, dostępną przestrzenią. Urządzenie akcentuje się kompaktowymi wymiarami, z konstrukcją pozbawioną wentylatorów. Proponuje także bezgłośne funkcje, co sprawia, że przełącznik GSD-1603 może pracować skutecznie i na ogół cicho, w dowolnym środowisku, bez negatywnego wpływu na jego produktywność. Funkcja Plug & Play Wszystkie porty RJ-45 (kable miedziane) urządzenia GSD-1603, obsługują funkcję automatycznej negocjacji 10/100/1000Mb/s, w celu optymalnej detekcji przepustowości kabli kategorii 5, 5e lub 6 RJ45. Na dodatek, produkt jest wyposażony w funkcję samoczynnego wykrywania MDI/MDI-X, co ułatwia podłączenie urządzenia, niezależnie od typu wykorzystanego poprzez użytkownika okablowania – prostego (nieskrosowanego) lub skrosowanego.

właściwości:
Długość: 118 mm
Szerokość: 155 mm
Wysokość: 46 mm
Waga: 538 g
ilość portów: LAN - 1GB X16
rodzaj obudowy: Desktop
Materiał: Metal
Zasilanie: Sieciowe (230V)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.