Menu

Switch Planet GSD-803 8x 10/100/1000 Mbps Darmowy odbiór w 21 miastach!

Cechy produktu

  • Producent Planet 

Opis

Przełącznik PLANET GSD-803 - 8 portów RJ-45 10/100/1000 Base-T adekwatne rozwiązanie sieciowe łączące ze sobą oszczędność energii, a także wysoką, gigabitową, skuteczność przyjazny środowisku przełącznik PLANET- GSD-803 to idealne rozwiązanie, zgodne z trendem oszczędzania energii, lubianym, na całym świecie. Urządzenie GSD-803 to 8-portowy przełącznik Gigabit Ethernet, którego zaletami jest łączenie oszczędzania energii elektrycznej razem z wysoka sprawnością przepustowości po kablach Gigabit. Linia tych przełączników została specjalnie zaprojektowana do zaspokojenia potrzeb infrastruktur sieciowych małych firm, jak i tych, do stosowania domowego. Oszczędność energii elektrycznej Przełącznik GSD-803 posiada dwie nowoczesne technologie sieci "Green Networking" i zezwala na niższe, choćby o 40% zużycie energii, przy równoczesnym utrzymaniu wysokiego poziomu skuteczności urządzenia. Te dwie wspomniane wcześniej technologie to: (1) Oszczędność energii „Hibernation Link Down" Ograniczenie zużycia energii w trym trybie wykracza poza specyfikacje IEEE, urządzenie automatycznie obniża moc dla danego portu, jeśli nie jest on połączony. Dzięki technologii Hibernation Link Down, przełącznik GSD-803 samoczynnie przypasuje (zmniejsza) zasilanie portów, które są wyłączone lub nie są podłączone do urządzenia sieciowego. (2) Inteligentne skalowania mocy na podstawie długości kabla Tryb "Intelligent scales" użyty w tym urządzeniu sieciowym, jest inteligentnym algorytmem, który intensywnie określa stosowny poziom mocy na podstawie długości kabla. Gdy przełącznik GSD-803 jest połączony z przewodem (kablami) Ethernet, krótszym niżeli 20 m, urządzenie uzyskuje maksymalną oszczędność energii. Powodem tego, jest zastosowana technologia, w urządzeniu GSD-803, która samoczynnie wykryła długość przewodu sieci Ethernet i w związku z tym, samoczynnie zniżyła zużycie energii elektrycznej. Połączone z przełącznikiem urządzenia również odnotowują niższe zużycie energii, co przyczynia się do lepszego, bardziej ekonomicznego użycia zasobów energii elektrycznej.
Wiodąca generacja rozwiązań infrastruktury sieciowej dla minimalnych firm, grup roboczych, a także korzystania domowego Urządzenie GSD-803 zostało zaopatrzone w innowacyjną, metalową obudowę o kompaktowych rozmiarach, co sprawia,proces wdrożenia przełącznika jest prosty, zwłaszcza dla administratorów śladowych firm i użytkowników domowych, którzy stanowią grupę docelową tej linii produktu PLANET. Panel przedni przełącznika GSD-803 posiada zestaw diod LED sygnalizujących o stanie przełącznika i każdego portu, umożliwiając ocenę energiczności w sieci i prędkie określenie ewentualnych nieprawidłowości. Diody LED informują o włączeniu się użytkownika do sieci, o aktywnej transmisji, o trybie połączenia i prędkości każdego portu. Pomimo swoich niewielkich wymiarów, przełącznik wspiera przepustowość 16 Gb/s, dzięki temu urządzenie GSD-803 może obsługiwać wyjątkowo dużą liczba danych, w bezpiecznej topologii sieci, łączącej najważniejsze serwery lub takie o dużej pojemności danych. Przełącznik GSD-803 udostępnia tabelę adresów MAC 2K i oferuje szybką transmisję zestawów, bez ryzyka ich utraty. Obsługa wysokiej przepustowości danych sprawia, iż urządzenie jest wyśmienitym rozwiązaniem dla większości środowisk sieciowych Gigabit, w niezwykle dla tych środowisk, które przed zgodnością z tymi standardami przepustowości, myszą być najpierw uaktualnione/zmodernizowane. Reasumując urządzenie ma wysokowydajną, nie blokującą się architekturę o przepustowości 16 Gbps, tablicę MAC adresów o pojemności 8k wpisów, obsługuje full-duplex z kontrolą przepływu. W sumie wytwarza to urządzenie, zezwalające na wyjątkowo szybką transmisję, z gwarancją nietracenia kompletów. Funkcja Plug & Play Wszystkie miedziane gniazda RJ-45 przełącznika GSD-803 obsługują automatyczne negocjowanie 10/100/1000Mb/s w celu stosownej detekcji prędkości łącza poprzez kable kategorii 5, 5e albo 6. Dodatkowo, gniazda obsługują charakterystyczną funkcję auto-MDI / MDI-X, która lokalizuje typ połączenia z dowolnym urządzeniem Ethernet, bez konieczności użytkowania okablowania nieskrosowanego (prostego) lub skrosowanego.

właściwości:
Długość: 86 mm
Szerokość: 155 mm
Wysokość: 26 mm
Waga: 348 g
ilość portów: LAN - 1GB X8
Materiał: Metal
typ obudowy: Desktop
Zasilanie: Sieciowe (230V)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.