Menu

Switch Tenda SG105 5-port Ethernet Switch 5x10/100/1000 Mbps

Cechy produktu

  • Producent tenda 
  • Rodzaj switch 

Opis

Prezentacja 3D: SG105 skonstruowano specjalnie po tozwiększyć możliwości każdej sieci Ethernet przy zachowaniu jak najniższych kosztów. Po podłączeniu SG105 do routera można dodać cztery kolejne urządzenia do sieci.

Może to być np: komputer, konsola do gier, drukarka, dysk sieciowy lub kamera IP. Możnabezproblemowo przesyłać pliki, muzykę i wideo po całej sieci a nawet stworzyć środowisko do gry dla wielu graczy.

Kompaktowy wymiar i przychylny wygląd powodują, iż przełącznik pasuje do każdego wnętrza. Główne cechy:- 5 portów 10/100/1000Mbps z funkcją automatycznego wykrywania połączeń krosowych MDI/MDI-X- Tryb pełnego dupleksu o szerokości pasma do 2000 Mbps- nieduże wymiary urządzenia - Kontrola przepływu dla zwiększonej transmisji, obsługa procesów MAC adres Learning i AgingVLAN: Obsługiwane protokoły i standardy: IEEE 802.3/u/x/abQoS: Bezpieczeństwo: Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja: Funkcje L2: Funkcje L3: Pozostałe funkcje: Akcesoria w pakiecie: Zasilanie: wymiary: 96 x 66 x 23mmPozostałe cechy:...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.