Menu

Switch Tenda SG105 5-port Ethernet Switch 5x10/100/1000 Mbps

Cechy produktu

  • Producent tenda 
  • Rodzaj switch 

Opis

5-portowy przełącznik Ethernet Tenda S105 to urządzenie desktopowe zaprojektowane specjalnie do pracy w małych i średnich sieciach. Jako, iż jest to urządzenie rodzaju „Plug-and-Play", montaż odbywa się błyskawicznie.

5 wejść o przepustowości 10/100 Mbps z funkcją autonegocjacji o pełnym dupleksie do 200 Mbps daje natychmiastowy dostęp do sieci. Niezależnie od tego czy są Państwo fascynatami technice, czy początkującymi użytkownikami, podłączenie S105 jest proste i instynktowne, nie wymaga czasochłonnych operacji.

Dzięki niewielkim wymiarom urządzenie można umieścić w dowolnym miejscu, można postawić je na biurku lub zamontować na ścianie. Przełącznik jest kompatybilny z komputerami drukarkami, telewizorami, dyskami, konsolami do gier i kamerami IP dając maksimum radości w ramach nieskomplikowanego korzystania z sieci.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.