Menu

Switch TP-LINK T1600G-52TS Smart

Cechy produktu

  • Producent TP-LINK 
  • Rodzaj switch 

Opis

Gigabitowy przełącznik Smart JetStream T1600G-52TS producenta TP-LINK zaopatrzony jest w 48 gigabitowych portów RJ45 i 4 sloty SFP. Urządzenie gwarantuje dużą efektywność przesyłania danych, progresywne funkcje zabezpieczeń i QoS i rozbudowane funkcje zarządzania ruchem w warstwie drugiej.

Przełącznik T1600G-52TS jest ekonomicznym rozwiązaniem dedykowanym dla niepokaźnych i przeciętnych firm. Wykorzystaneczne funkcje zabezpieczające. Funkcja Storm control chroni przed obecnośćm zjawiska burzy rozgłoszeniowej zestawów Broadcast, Multicast i Unicast.

Funkcja QoS (Quality of Service) dla warstw 2 do 4 gwarantuje rozszerzone możliwości optymalizowania transmisji informacji. W dodatku możliwość prostego zarządzania poprzez przeglądarkę internetową, wiersz poleceń, i obsługa protokołów SNMP i RMON zezwala na szybką konfigurację i ograniczenie przestojów.

Przełącznik T1600G-52TS stanowi rewelacyjne rozwiązanie dla grup roboczych i działów poszukujących ekonomicznych, prędkich przełączników brzegowych. Żeby umożliwić jednoczesne płynne transmisje informacji, głosowe, a także video, przełącznik wyekwipowany jest w rozbudowane funkcje QoS.

W celu zapewnienia płynności przesyłania danych administrator może ustalić priorytety transmisji danych w oparciu o priorytet portów, protokoły 802.1P oraz DSCP. W celu rozszerzenia ilości możliwych zastosowań przełączniki T1600G-52TS zaopatrzone są w szereg funkcji zarządzania ruchem w warstwie drugiej, obejmujący obsługę VLAN 802.1Q, izolację portów, mirroring portów, STP/RSTP/MSTP, agregację portów i funkcję kontroli przepływu 802.3x.

dodatkowo wyekwipowany jest w liczne funkcje konserwacyjne, takie jak wykrywanie połączeń loop back, diagnostyka kabli oraz IGMP snooping. Funkcja IGMP snooping pozwala na inteligentne przesyłanie transmisji strumieniowych multicast wyłącznie do określonych subskrybentów, a funkcje IGMP throttling, a także IGMP filtering produktywnie ograniczają dostęp do transmisji multicast dla niepowołanych użytkowników.

T1600G-52TS obsługuje niemało funkcji IPv6, takich jak Podwójny stos IPv4/IPv6, MLD Snooping, PMTU Discovery i IPv6 Neighbor Discovery. Przełącznik T1600G-52TS jest urządzeniem przystępnym w używaniu i zarządzaniu.

proponuje niemało przyjaznych dla użytkownika możliwości zarządzania, takich jak intuicyjny graficzny interfejs użytkownika (GUI) obsługiwany przez przeglądarkę internetową. Obsługa protokołów SNMP (v1/2/3) oraz RMON zezwalają na urządzeniu wysyłanie komunikatów o niespodzianych zdarzeniach i monitoring statusu urządzenia.

Przełącznik obsługuje także funkcję Dual Image....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.