Menu

Switch TP-Link TL-SG1008

Cechy produktu

  • Producent tp-link 
  • Rodzaj switch 

Opis

Przełącznik nowej generacji korzysta z technologii umożliwiającej zwiększenie przepustowości sieci przy dużej oszczędności energii. Urządzenie automatycznie dopasowuje zużycie prądu w zależności od statusu połączenia i długości kabla, dbając o ochronę środowiska naturalnego.

Urządzenie jest zgodne z europejską dyrektywą RoHS, ograniczającą wykorzystanie sprzętu wykonanego z niebezpiecznych dla środowiska materiałów. Ponadto, 80% opakowania towaru nadaje się do ponownego przetworzenia.

Urządzenie wykorzystuje architekturę non-blocking a sprawność przełączania wynosi 96 Gb/s co zapewnia maksymalną produktywność przesyłu danych. Obsługa kontroli przepustowości IEEE80 2.3x dla transmisji w pełnym dupleksie, a także funkcji backpressure dla transmisji w półdupleksie.

automatyczne funkcje przełącznika sprawiają, iż jego instalacja jest bezproblemowa i nie wymaga wprowadzania konfiguracji. Dzięki funkcji MDI/MDIX nie ma konieczności zastosowania krosowanych kabli albo portów uplink.

Funkcja automatycznej negocjacji połączeń wykrywa na każdym porcie szybkość podłączonego urządzenia (10, 100 lub 1000 Mb/s) gwarantując najkorzystniejszą wydajność transmisji. typu desktop zezwala na usytuowanie urządzenia w miejscach, w których nie ma dużo wolnej przestrzeni, umożliwiając też wygodny i bezpieczny montaż przełącznika w szafie.

Diody LED informują o statusie urządzenia i umożliwiają diagnostykę prostych problemów....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.