Menu

Switch TP-LINK TL-SG1008P DARMOWY TRANSPORT

Cechy produktu

  • Producent TP-Link 

Opis

8 Portów RJ45 10/100/1000Mbps Transmisja danych i zasilania przez pojedynczy kabel Zgodność z urządzeniami zasilanymi PoE działającymi w standardzie IEEE 802.3af; rozbudowa domowych i biurowych sieci Brak konieczności wstępnej konfiguracji urządzenia 8 portowy przełącznik PoE typu desktop z 4 portami PoE gwarantuje płynną transmisję sieciową.

pozwala na przyłączanie maszyn zaopatrzonych w porty Gigabit Ethernet (1000Mbps), a także Fast Ethernet (10/100Mbps). Opis działania produktu 4 z 8 portów RJ45 (porty od 1 do 4) przełącznika obsługują funkcję PoE.

Porty PoE mogą automatycznie wykryć zgodne ze standardem 802.3af urządzenia PoE i dostarczyć im energię elektryczną. Zasilanie jest przesyłane razem z danymi przez pojedynczy kabel Ethernet. Umożliwia to podłączenie dodatkowych sprzętów sieciowych tam, gdzie nie dochodzą przewody zasilające.

Jest to komfortowe rozwiązanie przyłączania bezprzewodowych punktów dostępowych, kamer, telefonów IP itp. System zapobiegający przeciążeniom Przełączniki TL-SG1008P zaopatrzone są w funkcję priorytetowania broniącą system przed przeciążeniem systemu.

Porty PoE mają określone wcześniej priorytety (1>2>3>4) Jeżeli suma zapotrzebowania podłączonych maszyn na energię przekroczy 53W portom PoE to system odetnie zasilanie portu o najniższym priorytecie.

Przykładowo - do portów 1,2 i 4 podłączone są urządzenia zużywające po 15.4W mocy. Całkowity pobór mocy wynosi wtedy 46.2W. Jeżeli wtedy dołączymy do portu numer 3 dopełniające urządzenie, pobierające 10W mocy, to urządzenie podłączone do portu 4 zostanie odłączone od zasilania, aby zapobiec przeciążeniu.

Porty 1 i 2 będą wtedy dostarczać po 15.4W mocy, port 3 - 10W mocy a port 4 nie będzie zasilany w ogóle. Prosta obsługa Przełącznik TL-SG1008P jest prosty w instalacji i obsłudze. Nie wymaga wstępnej konfiguracji.

Dzięki wysokiej produktywności i bezawaryjności 8 portowy gigabitowy przełącznik z 4 portami PoE TL-SG1008P stanowi idealne rozwiązanie do rozbudowy domowej albo biurowej sieci.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.