Menu

Tenda Switch 8-port 10/100/1000M GB SG108 DARMOWA DOSTAWA DO 400 SALONÓW !!

Cechy produktu

  • Producent Tenda 
  • Rodzaj switch 

Opis

To 8-portowy przełącznik rodzaju desktop przeznaczony zarówno do korzystania domowego jak i w biurach. Pięć portów o przepustowości 10/100/1000 Mbps, każdy z funkcją autonegocjacji, pozwalają na łatwe i produktywne utworzenie lub rozbudowę sieci przewodowej LAN o dużej przepustowości.

W porównaniu z przełącznikiem 100 Mbps, jakość i prędkość transmisji wzrasta 10-cio krotnie maksymalnie wykorzystując przy tym właściwości transferu. Przełącznik dopasowany jest do konwencjonalnego konstrukcji w poziomej płaszczyźnie jak i do montażu naściennego.

Nie wymaga konfiguracji, działa bezpośrednio po podłączeniu. Dzięki stabilnej łączności i bezproblemowej obsłudze idealnie pasuje do tworzenia sieci w ekspresowym tempie, równocześnie w biurach, w domach jak ponadto w miejscach publicznych czy także przy instalacji monitoringu....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.