Menu

TL-SF1005P 5 portowy przełącznik typu desktop, 4 porty PoE - TP-LINK

Cechy produktu

  • Producent TP-Link 

Opis

  • 5 portów RJ45 10/100Mb/s
  • 4 porty PoE, transfer informacji i zasilanie urządzenia przy wykorzystaniu jednego kabla
  • Zgodność ze standardem IEEE 802.3af
  • Do 15,4W mocy na każdym z portów PoE
  • Do 58W mocy PoE łącznie
  • Nie wymaga konfiguracji

zastosowanie artykułu

Przełącznik PoE TL-SF1005P posiada 5 portów RJ45 o szybkości 10/100Mb/s, nie wymagających konfiguracji. 4 z nich (1-4) obsługują funkcję Power over Ethernet (PoE). Przełącznik automatycznie wykrywa urządzenia PD działające w standardzie IEEE 802.3af i zaopatruje je w energię. Pozwala to zwiększyć zasięg sieci w miejscach, w których nie ma dostępu do gniazd lub linii zasilających, a gdzie istnieje potrzeba umieszczenia punktów dostępowych, kamer IP, telefonów IP, itp.

Power over Ethernet

Przełącznik posiada 5 portów RJ45 z funkcją samoczynnej negocjacji prędkości połączeń. 4 z nich (1-4) obsługują funkcję Power over Ethernet (PoE). Przełącznik automatycznie namierza urządzenia PD działające w standardzie IEEE 802.3af i zaopatruje je w energię.

uniemożliwianie przeciążeniom

Przełącznik ma funkcję priorytetowania, dzięki której zabezpiecza system w momentach przeciążenia. Pobór mocy maszyn zasilanych poprzez PoE wynosi do 58W. Urządzenia podłączone do portów o wyższym priorytecie zasilane są w pierwszej kolejności.

Priorytetowanie portów

Priorytety portów: port-1>port-2>port-3>port-4. Funkcja ta zabezpiecza system w momentach przeciążenia. Np. Porty 1,2 i 4 pobierają po 15,4W (maksymalna wartość dla portu wynosi 15,4W), wówczas system wykorzystuje 46,2W (dioda LED PoE zaświeci się na czerwono). Jeżeli do portu 3 podłączone zostanie urządzenie pobierające 12W, system odetnie zasilanie od portu 4. Port 1 i 2 będą więc zasilane 15,4W, port 3 - 12W, natomiast port 4 zostanie odłączony od zasilania.

Prosta obsługa

Przełącznik TL-SF1005P jest prosty w instalacji i obsłudze. Nie wymagana konfiguracja ani konstrukcji. Dzięki bezusterkowości i zapewnieniu wysokiej jakości transmisji, 5 portowy przełącznik rodzaju desktop TL-SF1005P z czterema portami PoE stanowi wspaniałe rozwiązanie do rozbudowy domowej albo biurowej sieci.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.