Menu

TL-SG116 Przełącznik typu desktop, 16 portów Gb - TP-LINK

Cechy produktu

  • Producent TP-Link 

Opis

  • 16 portów 10/100/1000 Mb/s RJ45 (automatyczna negocjacja prędkości połączeń, samoczynne krosowanie Auto-MDI/MDIX)
  • technika Green Ethernet - spora oszczędność energii
  • Kontrola przepływu IEEE 802.3x gwarantuje nieprzerwaną transmisję danych
  • obudowa stalowa typu desktop; możliwość montażu na ścianie
  • Obsługa funkcji QoS 802.1p/DSCP i IGMP Snooping
  • Brak konieczności konfiguracji dzięki funkcji Plug and play

wykorzystanie produktu

Przełącznik TL-SG116 rodzaju desktop umożliwia szybkie powiększenie przepustowości sieci Ethernet do połączeń gigabitowych. Urządzenie w stanowczy sposób przyspiesza połączenia z serwerem oraz połączenia sieci szkieletowej. Dzięki funkcji Plug and Play przełącznik jest nietrudny w stosowaniu - konfiguracja nie jest wymagana. Na dodatek, TL-SG116 to urządzenie energooszczędne. Wykorzystanie progresywnej technice zezwala na szerokie oszczędności w zużyciu energii, co czyni to urządzenie przychylnym dla środowiska rozwiązaniem sieciowym w twoim domu albo biurze.

Przełącznik gigabitowy

zaopatrzony w 16 portów 10/100/1000 Mb/s przełącznik TL-SG116 powiększa przepustowość sieci, umożliwiając niezwłoczne przesyłanie wielkich plików. Użytkownicy sieci domowej, biurowej i sieci innego rodzaju, bez problemu prześlą pliki wymagające sporego pasma transmisji. Pozwala to na natychmiastową podmianę w sieci plików graficznych, CGI, CAD albo plików multimedialnych.

Energooszczędna sieć Ethernet
tworząc gigabitową sieć Ethernet możesz dzisiaj wybrać rozwiązanie przyjazne dla środowiska naturalnego! Przełącznik TL-SG116 wykorzystuje technologię umożliwiającą korzystanie z sieci o wysokiej przepustowości przy niskim zużyciu energii. Urządzenie samoczynnie dopasowuje zużycie prądu w zależności od stanu połączenia i długości kabla, dbając o to, żeby zużycie energii było osiągalnie najniższe.
Optymalizacja ruchu sieciowego

Funkcja QoS 802.1p i DSCP umożliwia płynną transmisję plików podatnych na opóźnienia, takich jak pliki głosowe i video, natomiast funkcja IGMP Snooping optymalizuje transmisję multicastową.

Prosta obsługa

Funkcja Plug and Play powoduje, iż instalacja przełącznika jest szczególnie szybka i przystępna. Konfiguracja nie jest wymagana. Dzięki funkcji Auto MDI/MDIX nie ma konieczności użycia krosowanych kabli. Automatyczna negocjacja połączeń umożlwia automatyczne wykrywanie szybkości urządzeń podłączonych do każdego z portów (10, 100 albo 1000Mb/s), zapewniając adekwatną sprawność transmisji.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.