Menu

TP-LINK Przełącznik typu deskto LS1005 switch 5x10/100

Cechy produktu

  • Producent TP-LINK 
  • Rodzaj switch 

Opis

Switch TP-Link LiteWave LS1005
  • 5 portów RJ45 10/100Mb/s (samoczynna negocjacja szybkości połączeń, samoczynne krosowanie Auto MDI/MDIX)
  • technika oszczędzania energii Green Ethernet
  • Kontrola przepływu danych IEEE 802.3x, gwarantująca niezawodną transmisję
  • Plastikowa oraz montaż typu desktop
  • Plug and play - szybka instalacja bez konfiguracji
  • Bezwentylatorowa budowa gwarantuje ciche działanie


Pozwól,technika LiteWave odciążyła twoją sieć

Niezarządzalne przełączniki z kolekcji LiteWave TP-Link to prosty i prawidłowy cenowo sposób rozbudowy sieci przewodowej. Urządzenia nie sprawiają trudności w stosowaniu i można na nich polegać. Dzięki instalacji typu plug and play, przyłączanie nowych maszyn trwa zaledwie kilka minut. Wszystkie porty obsługują Auto-MDI/MDIX, dlatego nie trzeba tracić czasu na dobór trafnego kabla.


Energooszczędna sieć Ethernet

Przełączniki niezarządzalne z serii LiteWave korzystają z technologii umożliwiającej oszczędzanie energii. Urządzenia samoczynnie dopasowują wymagany zużycie prądu w zależności od stanu połączenia i długości kabla, umożliwiając korzystanie z sieci o wysokiej przepustowości przy znacznej oszczędności energii. Troszcząc się o planetę, zatroszczysz się także o własny portfel, oszczędzając na rachunkach za prąd!


Bezwentylatorowy przełącznik rodzaju desktop

Kompaktowe wymiary sprawiają, iż urządzenie może być montowane na wszelkich blatach i biurkach. Z kolei brak wentylatorów zapewnia cichą pracę przełącznika.


Korzystaj gdzie chcesz i jak chcesz

LS1005 jest w pełni kompatybilny z większością maszyn sieciowych, takich jak komputery, drukarki, kamery internetowe i IPTV. Urządzenie ma niemało zastosowań i jest idealnym rozwiązaniem sieciowym, które może być wykorzystywane w akademikach, obiektach monitorowanych, domach i niewielkich firmach.


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.