Menu

TP-LINK SL1218MP 16xFE PoE+ 2x1Gb 2xSFP TL-SL1218MP

Cechy produktu

  • Producent TP-LINK 

Opis

SWITCH TP-LINK TL-SL1218MP [Najważniejsze atrybuty] Najważniejsze parametry - 16 portów RJ45 PoE+ 10/100Mb/s, 2 gigabitowe porty RJ45 i 2 gigabitowe gniazda combo SFP - Do 250 m zasięgu transmisji danych i zasilania w trybie PoE Extend, oraz tryb priorytetowania dla portów 1-8: bezusterkowość i rozciągliwość przy wymagających wykorzystaniach, takich jak systemy videomonitoringu - Wysoki budżet mocy PoE: do 30 W na każdy port PoE, 192 W łącznej mocy zasilanych sprzętów - Łatwość obsługi, brak konieczności przeprowadzania konfiguracji czy instalacji Przeznaczenie Przełącznik PoE TL-SL1218MP z 16 portami obsługującymi standard PoE+ to prosty sposób na powiększenie sieci przewodowej, dzięki jednoczesnej transmisji danych i zasilania przez ten sam przewód ethernet.

Przy 192 W łącznej mocy zasilanych urządzeń, czyli do 30 W na każdy port, TL-SL1218MP może zasilić jeszcze więcej maszyn o wysokim poborze mocy, takich jak punkty dostępowe, kamery IP, telefony IP i inne.

Co więcej, dzięki postępowemu trybowi rozszerzenia zasięg zasilania PoE i transmisji informacji sięga 250 m. Z kolei tryb priorytetowania dla portów 1-8 jest gwarancją jakości przy użyciach wymagających.

Przeznaczenie [Przeznaczenie] łatwy w obsłudze przełącznik PoE Do 250 m zasięgu transmisji danych i zasilania z myślą o systemach monitoringu Wysoki budżet mocy PoE TL-SL1218MP działa w standardzie 802.3af/at (PoE+).

Łączna moc sprzętów zasilanych poprzez 16-portowy przełącznik może wynosić 192 W, przy czym każdy port PoE dostarcza do 30 W mocy. Wysoki budżet PoE sprawia, że urządzenie wyśmienicie stanie na wysokości zadania w niepokaźnych i średnich firmowych systemach monitoringu.

Do 250 m zasięgu transmisji TL-SL1218MP został zaprojektowany specjalnie z myślą o monitoringu IP. Dzięki przełącznikowi PoE instalacja systemu nadzorującego jest łatwiejsza, bezpieczniejsza i mniej kosztowna.

Z trybem PoE Extend zasięg transmisji PoE sięga 250 m*, przez co TL-SL1218MP to świetne rozwiązanie w przypadku rozmieszczania kamer IP na obszernym obszarze. [Do 250 m zasięgu transmisji] gwarancja jakości aby zagwarantować jakość działania przy użyciach wymagających, takich jak monitoring wideo, TL-SL1218MP przypisuje wyższy priorytet wybranym portom.

[pewność jakości video] nieskomplikowany w obsłudze [Łatwy w obsłudze] Specyfikacja technologiczna właściwości SPRZĘTOWE Porty - 16 portów RJ45 PoE+ 10/100Mb/s - 2 porty RJ45 10/100/1000Mb/s - 2 gigabitowe gniazda Combo SFP Okablowanie sieciowe - 10BASE-T: przewód UTP kat.

3, 4, 5 (do 100 m) - EIA/TIA-568 100Ω STP (do 100 m) - 100BASE-TX: przewód UTP kat. 5, 5e (do 100 m) - EIA/TIA-568 100Ω STP (do 100 m) - 1000BASE-T: przewód UTP kat. 5, 5e, 6 albo wyżej (do 100 m) - EIA/TIA-568 100Ω STP (do 100 m) - 1000BASE-X MMF, SMF Porty PoE+ (RJ45) - Zgodność ze standardem 802.3at/802.3af - Porty PoE: Port1- Port16 - Budżet mocy PoE: 192 W Maks.

zużycie energii - 18,73 W (220/50 Hz bez podłączonych maszyn PD) - 217,22 W (220/50 Hz z podłączonymi urządzeniami PD 192 W) ilość generowanego ciepła - 63,89 BTU/h (bez podłączonych sprzętów PD) - 741,15 BTU/h (z podłączonymi urządzeniami PD 192 W) Ogólne - Bezwentylatorowy 2 wentylatory - Zasilanie 100-240V AC, 50/60 Hz - Zapasowe pasmo transmisji 7,2 Gb/s - Tablica adresów MAC 8K - wymiary (S x G x W) 440 × 180 × 44 mm (17,3 × 7,1 × 1,7 cala) FUNKCJE OPROGRAMOWANIA Funkcje nowoczesne - Zgodność z urządzeniami PD działającymi w standardzie IEEE 802.3at/af - Priorytetowanie portów - Tryb PoE Extend (do 250 m zasięgu zasilania PoE i transmisji informacji) - automatyczne zapamiętywanie i wygaszanie adresów Mac - Kontrola przepustowości IEEE802.3x Ogólne - Metoda transmisji Store-And-Forward INNE - certyfikaty CE, FCC, RoHS - Zawartość opakowania TL-SL1218MP, Zasilacz, Instrukcja prędkiej instalacji Środowisko pracy - Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉) - Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉) - Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca - Dopuszczalna wilgotność przechowywania 5%~90%, niekondensująca

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.