Menu

TP-LINK T1500-28PCT switch 24xFE PoE+ 4xGE 2xSFP

Cechy produktu

  • Producent TP-LINK 
  • Rodzaj switch 

Opis

Przełącznik Smart T1500-28PCT producenta TP-LINK wyposażony jest w 24 porty 10/100 Mb/s PoE, zgodne ze standardami 802.3at/af, o mocy 180W zasilania PoE. Przełącznik wyposażony jest także w 4 porty RJ45 10/100/1000Mb/s i 2 gigabitowe sloty combo SFP, umożliwiające sprężyste działanie sieci.

Urządzenie zapewnia dużą skuteczność przesyłania informacji, nowoczesne funkcje zabezpieczeń, QoS oraz rozbudowane funkcje zarządzania ruchem w warstwie drugiej. Przełącznik Smart T1500-28PCT jest ekonomicznym rozwiązaniem przeznaczonym dla drobnych i przeciętnych firm.

wykorzystaneczne funkcje zabezpieczające. Funkcja Storm Control chroni przed obecnośćm zjawiska burzy rozgłoszeniowej pakietów Broadcast, Multicast i Unicast. Funkcja QoS (Quality of Service) dla warstw 2 do 4 zapewnia rozszerzone możliwości optymalizowania transmisji danych.

ponadto możliwość nieskomplikowanego zarządzania przez przeglądarkę internetową i obsługa protokołów SNMP i RMON pozwala na szybką konfigurację i ograniczenie przestojów. Przełącznik T1500-28PCT stanowi doskonałe rozwiązanie dla grup roboczych i działów poszukujących ekonomicznych, prędkich przełączników brzegowych.

Przełącznik T1500-28PCT obsługuje 24 porty PoE zgodne ze standardami IEEE 802.3at/af, o mocy 180W, umożliwiające zasilanie urządzeń zgodnych ze standardami 802.3at i 802.3af. Urządzenie współpracuje zatem z bezprzewodowymi punktami dostępowymi, kamerami i telefonami IP i innymi urządzeniami obsługującymi PoE, eliminując niepotrzebne okablowanie, a także przewody zasilające.

Kompaktowy i rozciągliwość zastosowań urządzenia powoduje, iż przełącznik T1500-28PCT jest wspaniałym rozwiązaniem dla nieznacznych firm w przypadku, gdy PoE konieczne jest do zasilania bezprzewodowych punktów dostępowych, czy kamer pilnujących.

Aby zapewnić udoskonalony przekaz dźwięku, informacji i transmisji wideo w sieci, urządzenie korzysta z progresywnych opcji usługi QoS. Administratorzy sieci mogą określić priorytety ruchu sieciowego np. Dla poszczególnych adresów IP, adresów MAC, portów TCP lub UDP itd.

dzięki czemu, przekaz dźwięku i video jest płynny, czysty i wolny od opóźnień transmisji. W połączeniu z obsługą dedykowanych VLAN sprawia to że transmisje głosowe działają płynniej i sprawniej. W celu zwiększenia ilości realnych zastosowań przełączniki T1500-28PCT zaopatrzone są w szereg funkcji zarządzania ruchem w warstwie drugiej, obejmujący obsługę VLAN 802.1Q, izolację portów, mirroring portów, STP/RSTP/MSTP, agregację portów i funkcję kontroli przepływu 802.3x.

na dodatek zaopatrzony jest w liczne funkcje konserwacyjne, takie jak wykrywanie połączeń loop back, diagnostyka kabli oraz IGMP snooping. Funkcja IGMP snooping pozwala na inteligentne przesyłanie transmisji strumieniowych multicast wyłącznie do określonych subskrybentów, a funkcje IGMP throttling oraz IGMP filtering efektywnie ograniczają dostęp do transmisji multicast dla niepowołanych użytkowników.

Przełącznik T1500-28PCT jest urządzeniem nieskomplikowanym w stosowaniu i zarządzaniu. Stwarza użytkownikowi rozbudowane możliwości zarządzania, proponując intuicyjny graficzny interfejs użytkownika (GUI) obsługiwany poprzez przeglądarkę internetową.

Obsługa protokołów SNMP (v1/2/3) i RMON pozwala na urządzeniu wysyłanie komunikatów o niespodzianych zdarzeniach i monitoring stanu urządzenia.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.