Menu

TP-LINK TL-SF1008D

Cechy produktu

  • Producent TP-Link 

Opis

Urządzenie TL-SF1008D to przełącznik Fast Ethernet asygnowany do użytku domowego albo biurowego. Każdy z 8 portów urządzenia ma funkcję samoczynnego krosowania MDI/MDIX pozwalając na szybką instalację urządzenia bez konieczności sprawdzania typu użytych kabli.

Przełącznik TL-SF1008D jest przyjazny dla środowiska, gdyż korzysta z innowacyjnej technice pozwalającej zaoszczędzić do 60%* zużytej energii. Na dodatek, 70% opakowania produktu to materiał do ponownego przetworzenia.

Wysoka wydajność Przełącznik TL-SF1008D ma 8 portów RJ45 Fast Ethernet 10/100Mb/s z funkcją samoczynnej negocjacji szybkości połączeń. Dzięki funkcji MDI/MDIX nie ma konieczności użycia krosowanych kabli.

Architektura non-blocking umożliwia przekazywanie i oczyszczanie zestawów z pełną prędkością przy zachowaniu maksymalnej przepustowości. Ramki jumbo 10K wywołują wzrost skuteczności transferu znacznych ilości danych.

Obsługa kontroli przepustowości IEEE802.3x dla transmisji w pełnym dupleksie oraz funkcji backpressure dla transmisji w półdupleksie zagwarantuje płynny ruch sieciowy i bezusterkową transmisję informacji. Technika Green TP-LINK Przełącznik nowej generacji TL-SF1008D Fast Ethernet korzysta z technice umożliwiającej powiększenie przepustowości sieci przy wielkiej oszczędności energii.

Urządzenie automatycznie dopasowuje zużycie prądu w zależności od statusu połączenia i długości kabla, dbając o ochronę środowiska naturalnego. Urządzenie jest zgodne z europejską dyrektywą RoHS, ograniczającą użycie sprzętu wytworzonego z niebezpiecznych dla środowiska materiałów.

ponadto, 70% opakowania artykułu pasuje do ponowego przetworzenia. Prosta obsługa samoczynne funkcje przełącznika sprawiają, że jego instalacja jest bezproblemowa i nie wymaga wprowadzania konfiguracji.

Dzięki funkcji MDI/MDIX nie ma konieczności zastosowania krosowanych kabli. Funkcja samoczynnej negocjacji połączeń wykrywa na każdym porcie szybkość transmisji podłączonego urządzenia (10 albo 100Mb/s) gwarantując najkorzystniejszą sprawność pracy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.