Menu

UGREEN CR106 20277

Cechy produktu

  • Producent UGREEN 

Opis

High Speed Mini USB 2.0 HUB

Hub został wyekwipowany w 4 porty USB 2.0, co zezwala na korzystanie z aż 4 sprzętów równocześnie podpiętych do jednego wejścia Twojego komputera. Brak wystarczającej ilości gniazd już nigdy nie będzie problemem. Do artykułu możesz podłączyć pomiędzy innymi klawiaturę, myszkę i dysk zewnętrzny, gwarantując sobie w ten sposób wygodę i swobodę działania.


szerokie wykorzystanie

Dzięki Hubowi można na przykład prędko i prosto przenosić dane pomiędzy dwoma urządzeniami. O statusie sprzętu powiadamia poręczna dioda LED. CR106 jest kompatybilny ze wszystkimi popularnymi systemami operacyjnymi, takimi jak Windows, Mac OS i Linux, co pozwala stosować go niemal w każdej sytuacji. Hub działa na zasadzie Plug and Play, korzystanie z niego jest więc wyjątkowo proste.


Potrójne zabezpieczenie

Hub został wyposażony w potrójny system zabezpieczeń. Chroni on urządzenie przed przed przeciążeniem napięciowym, prądem wstecznym, a także prądem rozruchowym. Dzięki czemu nie musisz się obawiać uszkodzenia swego sprzętu w trakcie pracy. Hub UGREEN CR106 gwarantuje całkowite bezpieczeństwo używania.

Specyfikacja
Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.