Menu

Włącznik przekaźnikowy Fibaro Relay Switch 1x2,5kW

Cechy produktu

  • Producent Fibaro 
  • Rodzaj switch 

Opis

FIBARO Relay Switch to moduł umożliwiający zdalne sterowanie sprzętami rodzaju włącz/wyłącz np. Oświetleniem, klimatyzatorami, pompami ciepła, piecami, systemami podlewania i gniazdkami elektrycznymi (zarządzanie sprzętami AGD, TV, itd.). Dedykowany jest do pracy w puszce łącznika ściennego albo tam, gdzie istnieje potrzeba wysterowania dowolnego odbiornika o mocy nie przekraczającej 2,5 kW.

Przykłady zastosowań:
1. Nie musisz zastanawiać się, czy zapomniałeś wyłączyć TV lub lampę w sypialni. Dzięki specjalnej scenie, tylko jeden przycisk pozwoli Ci wyłączyć wszystkie urządzenia i zgasić światło, gdy wychodzisz z domu. Jest to prosty sposób na ograniczenie zbędnych strat energii, dzięki czemu zmniejszasz swoje rachunki i będziesz dbać o środowisko.

2. Zaspałeś i nie masz wystarczająco dużo czasu, by wypić poranną kawę? Z FIBARO możesz z łatwością zaprojektować swoją wspaniałą pobudkę. System FIBARO zwiększy temperaturę w pokoju i podniesie rolety, a ekspres do kawy automatycznie po wykryciu ruchu w drodze do łazienki przygotuje aromatyczną kawę.EAN: 5902020528272
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: FGS-212
Technologie: Z-Wave
rozmiary: 42 mm x 37 mm x 17 mm
Pozostałe parametry: Zasięg: do 50m w terenie otwartym, do 30m w budynkach (w zależności od materiałów budowlanych),
Zasilanie: Napięcie: 110 - 240 V AC lub 24 - 60 V DC Maksymalne obciążenie: 2,500 W - 10 A (230 V AC albo 30 V DC) zużycie mocy:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.