Moje konto
  • GRUNDIG M1GPS Przenośny, multimedialny system nawigacji NOWOŚĆ !! GRUNDIG M1GPS Przenośny, multimedialny system nawigacji NOWOŚĆ !!

GRUNDIG M1GPS Przenośny, multimedialny system nawigacji NOWOŚĆ !!

1 oferta z 1 sklepu

Producent GRUNDIG WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentGRUNDIGSystem nawigacji GPS


Z nawigacją Grundig DP1 , nigdy nie zgubisz i zawsze zrelaksowany dojedziesz do celu.
Grundig DP1 wyposażony jest w 4,3 '' ( 11 cm) , dzięki czemu można nawet zobaczyć trasę z daleka.
Grundig DP1 posiada widok 2D i 3D, więc zarówno w dzień jak i wieczorem zawsze ma dobry, jasny i czytelny widok trasy.
Dostarczony kabel USB ułatwia podłączenie z komputerem / laptopem.
W ten sposób , można pobrać aktualizacje map do 46 krajów dostępne za darmo do Grundig DP1 . To pozwala na szybki i łatwy dostęp do najnowszych informacji drogowej i kontroli.
System nawigacyjny powiadamia użytkownika, gdy następuje przekroczenia prędkości , dzięki czemu można uniknąć grzywny .
Z łatwością odnajdziesz połozoną w pobliżu restaurację czy muzeum , ale także basen i park rozrywki .SPECYFIKACJE:

4,3`` Ekran dotykowy
Bezpłatne aktualizacje map
Europa - 46 kraje
Bardzo cienki 11,8 mm
POI i Speed Alert
2D / 3D
Plug and Play

W zestawie:

Grundig Nawigacja DP1
Ładowarka samochodowa 12V DC
kabel USB
Uchwyt do przedniej szyby

Dane techniczne:
mapy: Europa
Lifetime Map Updates
Wyświetlacz ( cm) 11 cm
Wyświetlacz (cale ) 4.3 "
Mapy: 46
Andora , Albania, Czechy, Austria , Chorwacja, Francja, Finlandia, Estonia , Niemcy, Dania, Bułgaria, Bośnia, Belgia, Czarnogóra , Monako, Mołdawia, Malta, Macedonia , Luksemburg, Litwa, Łotwa, Liechtenstein , Włochy, Irlandia , Węgry , Grecja , Gibraltar, Hiszpania , Rosja , Rumunia, Portugalia , Polska, Norwegia , Holandia , Szwajcaria, Szwecja , Wielka Brytania , Watykan


2 LATA GWARANCJI

Mireo DON’T PANIC umożliwia stale widoczne i natychmiast rozpoznawalne element nawigacji, które pomogą ci dotrzeć do celu podróży tak szybko, bezpiecznie i przyjemnie jak to tylko możliwe.
DON'T PANIC Aplikacja do nawigacji GPS

Pomysłowa, jasna i tak szybka, że trudno uwierzyć

Najlepszy wybór spośród nawigacji.

Mireo DON’T PANIC to off-line’owa nawigacja GPS typu turn-by-turn na iPhone'a i Androida, oferująca rewelacyjną jakość za niewiarygodnie niską cenę. Oprogramowanie do nawigacji 4-tej generacji firmy Mireo posiada bogaty wachlarz cech, a wśród nich zaawansowany system inteligentnego wyszukiwania, błyskawiczne wyszukiwanie, a także prosty, łatwy w obsłudze interfejs.

Znajdź drogę. Natychmiast.

Wyznaczanie 1000 km trasy może zająć innym nawigacjom nawet minutę. My robimy to poniżej jednej sekundy. Za każdym razem. Przegapiłeś zjazd z autostrady? Nie ma problemu. Przeliczymy Twoją trasę i naprowadzimy Cię z powrotem na właściwy szlak w mgnieniu oka. Dodatkowe ostrzeżenia o fotoradarach pomogą Ci uniknąć drogich mandatów, a informacje o natężeniu ruchu na żywo (TMC) pozwolą uniknąć wypadków, robót drogowych czy korków w godzinach szczytu.

Intuicyjne i szybkie wyszukiwanie.

Ponieważ większość z nas na co dzień korzysta z przeglądarek internetowych, zaprojektowaliśmy nasz system wyszukiwania na wzór jednej z nich. Nasi specjaliści integrując swoje siły i umiejętności stworzyli mądrzejszy, szybszy i prostszy w obsłudze system wyszukiwania niż dostępny w jakiejkolwiek nawigacji GPS. Wyniki wyszukiwania wyświetlane są natychmiastowo.

Widok 360° i szybka zmiana widoku 3D na 2D

Poza możliwością przeciągania czy chwytania za pomocą palców w celu przesuwania, przekręcania czy powiększania/pomniejszania z niezrównaną szybkością – przeszliśmy na kolejny poziom. DON’T PANIC umożliwia błyskawiczne i zdumiewająco proste w obsłudze przechodzenie między widokami 2D i 3D – wystarczy, że dotkniesz ekranu dwoma palcami i jednocześnie poruszysz w dół lub w górę, a mapa się odpowiednio przechyli. Równocześnie możesz przekręcać mapę uzyskując w efekcie wyjątkowe, w pełnie ruchome, trójwymiarowe mapy 360°

Natychmiastowe odtwarzanie mapy

Wiemy, jak ważna jest stała koncentracja na drodze, więc zapewniamy najszybciej odtwarzane mapy spośród dostępnych na rynku aplikacji do nawigacji off-line. Nieważne czy przybliżasz, przesuwasz, pochylasz mapą w czasie jazdy, aktualny widok jest na swoim miejscu, w pełni odtwarzany i płynny.

Płynny zoom

Teraz możesz gładko i płynnie powiększać i pomniejszać mapę w optymalnym stopniu umożliwiając czytelny widok każdego nowego poziomu powiększenia.

Tryb AutoZoom

Zdarza Ci się czuć niepewnie przy wyborze zjazdu ze skomplikowanego ronda czy skrętu na złożonym skrzyżowaniu? AutoZoom służy pomocą umożliwiając automatyczne i gładkie przejście z domyślnego widoku 3D do perspektywy 2D zapewniając tym samym przejrzysty widok i łatwiejsze nawigowanie.

Programowanie widoku

Teraz możesz sam zaprogramować 3 przyciski zapewniając dopasowany do Twoich potrzeb widok 3D i 2D, które zawsze będą w zasięgu opuszków palców. Wygodnie umieszczony czwarty przycisk zawsze jest pod ręką umożliwiając szybki powrót do domyślnych ustawień AutoZoom.

Wybór celu za pomocą jednego dotyku

Rozpocznij szybko nawigację przytrzymując palec w dowolnym punkcie na mapie przez kilka sekund. Automatycznie staje się on celem twojej podróży!

Budynki 3D

Dzięki szczegółowym modelom budynków 3D zyskujesz jeszcze większy komfort nawigowania. Dodatek ten jest niezwykle przydatny dla turystów, ponieważ przedstawia charakterystyczne budowle i pomniki w odpowiedniej skali i odległości od siebie, tworząc tym samym bogatą, ułatwiającą orientację scenerię.

Obrysy budynków 2D

Obrysy budynków 2D wzdłuż trasy zapewniają dodatkowy komfort i pewność nawigowania.

Ostrzeżenia o fotoradarach

Masz już dość płacenia drogich mandatów? Ten nieoceniony dodatek jest zatem przeznaczony specjalnie dla ciebie. Gdy tylko znajdziesz się w pobliżu fotoradaru, na wyświetlaczu natychmiast pojawia się widoczna ikona ostrzegając przed zbliżającym się pomiarem prędkości.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też