Moje konto
 • SmartGPS SG 720 PL SmartGPS SG 720 PL
 • SmartGPS SG 720 PL SmartGPS SG 720 PL
 • SmartGPS SG 720 PL SmartGPS SG 720 PL
 • SmartGPS SG 720 PL SmartGPS SG 720 PL

SmartGPS SG 720 PL

3 oferty z 1 sklepu

Producent SmartGPSMapy PolskaOznaczenie map PL WIĘCEJ INFORMACJI ↓

RTV EURO AGD

★★★★★
29865 opinii

SmartGPS SG720 + MapaMap PL

SmartGPS SG720 + MapaMap PL

… Prostota obsługi oraz intuicyjne menu zapewniają wygodę użytkowania. Nowoczesny i jednocześnie elegancki wygląd pozwala świetne znaleźć się urządzeniu w kokpicie każdego samochodu. Urządzenie jest wyposażone odtwarzacz video, odtwarzacz muzyki, przeglądarkę zdjęć oraz plików tekstowych. Dzięki precyzyjnym komunikatom głosowym możemy być pewni, iż nie zgubimy drogi do miejsca …

Dostępność sprawdź w sklepie →

RTV EURO AGD

★★★★★
29865 opinii

SmartGPS SG720 + MapaMap PL LifeTime Maps

SmartGPS SG720 + MapaMap PL LifeTime Maps

… mapę Polski, która zaopatrzona jest w usługę dożywotniej aktualizacji map. Aktualizacje map do tego produktu będą się pojawiały co kwartał i będą dostępne BEZPŁATNIE. SmartGPS SG720 to nawigacja, łącząca doskonałą jakość ze świetną ceną. Prostota obsługi oraz intuicyjne menu zapewniają wygodę użytkowania. Nowoczesny i jednocześnie elegancki wygląd pozwala świetne znaleźć …

Dostępność sprawdź w sklepie →

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentSmartGPS
MapyPolska
Oznaczenie mapPL
SmartGPS SG720 LifeTime Maps to wyjątkowy zestaw do nawigacji samochodowej zawierający szczegółową mapę Polski, która zaopatrzona jest w usługę dożywotniej aktualizacji map. Aktualizacje map do tego produktu będą się pojawiały co kwartał i będą dostępne BEZPŁATNIE.


SmartGPS SG720
to nawigacja, łącząca doskonałą jakość ze świetną ceną. Prostota obsługi oraz intuicyjne menu zapewniają wygodę użytkowania. Nowoczesny i jednocześnie elegancki wygląd pozwala świetne znaleźć się urządzeniu w kokpicie każdego samochodu. Urządzenie jest wyposażone odtwarzacz video, odtwarzacz muzyki, przeglądarkę zdjęć oraz plików tekstowych. Dzięki precyzyjnym komunikatom głosowym możemy być pewni, iż nie zgubimy drogi do miejsca docelowego.

Główne zalety:
 • MapaMap TOP z mapami Polski
 • Nowoczesny, szybki procesor ARM 800 MHz
 • Wyjątkowo odporna obudowa
 • Wyświetlacz 5" (16:9)
 • Aplikacje dodatkowe: odtwarzadz filmów i muzyki, przeglądarka zdjęć i plików tekstowych
 • Pamięć RAM 128MB pozwala na niezakłóconą, stabilną pracę
 • Pamięć FlashROM 4GB oraz slot dla kart microSD/SDHC do 16GB
 • Estetyczny i dzięki nowoczesnej konstrukcji stabilny uchwyt mocujący do szyby, umożliwiający wyjatkowo łatwe i precyzyjne ustawienie urządzenia według upodobań kierowcy.

Zawartość zestawu:
MapaMap TOP z mapami Polski z dożywotnią aktualizacją map, urządzenie GPS, uchwyt mocujący do szyby, kabel zasilający do samochodu, kabel mini USB do komputera PC, instrukcja obsługi urządzenia GPS w języku polskim.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.