Moje konto
  • SmartGPS SG 720 PL SmartGPS SG 720 PL
  • SmartGPS SG 720 PL SmartGPS SG 720 PL
  • SmartGPS SG 720 PL SmartGPS SG 720 PL

SmartGPS SG 720 PL

3 oferty z 1 sklepu

Producent SmartGPS Mapy Polska Oznaczenie map PL WIĘCEJ INFORMACJI ↓

RTV EURO AGD

★★★★★
31173 opinie

SmartGPS SG720 + MapaMap PL

SmartGPS SG720 + MapaMap PL

… filmów i muzyki, przeglądarka zdjęć i plików tekstowychPamięć RAM 128MB pozwala na niezakłóconą, stabilną pracęPamięć FlashROM 4GB oraz slot dla kart microSD/SDHC do 16GBEstetyczny i dzięki nowoczesnej konstrukcji stabilny uchwyt mocujący do szyby, umożliwiający wyjatkowo łatwe i precyzyjne ustawienie urządzenia według upodobań kierowcy. Zawartość zestawu: MapaMap TOP z mapami Polski, urządzenie GPS, …

Dostępność sprawdź w sklepie →

RTV EURO AGD

★★★★★
31173 opinie

SmartGPS SG720 + MapaMap PL LifeTime Maps

SmartGPS SG720 + MapaMap PL LifeTime Maps

… iż nie zgubimy drogi do miejsca docelowego. Główne zalety: MapaMap TOP z mapami PolskiNowoczesny, szybki procesor ARM 800 MHzWyjątkowo odporna obudowaWyświetlacz 5" (16:9)Aplikacje dodatkowe: odtwarzacz filmów i muzyki, przeglądarka zdjęć i plików tekstowychPamięć RAM 128MB pozwala na niezakłóconą, stabilną pracęPamięć FlashROM 4GB oraz slot dla kart microSD/SDHC do 16GBEstetyczny i dzięki nowoczesnej …

Dostępność sprawdź w sklepie →

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentSmartGPS
MapyPolska
Oznaczenie mapPL

Poruszając się autem bywało, że miałeś kłopoty z dojechaniem do celu? Nowe urządzenie zaprowadzi Cię w każde miejsce bez najmniejszego problemu. Przyjrzyj się parametrom i funkcjom modelu GPS SmartGPS SG 720.

Wprowadzenie

Zaledwie kilka lat temu nawigacja w samochodach była rzadkością. Dzisiaj w każdym nowym pojeździe jest wbudowywana na stałe. Jeśli nie jesteś szczęśliwym posiadaczem takiego rozwiązania warto zainwestować w urządzenie zewnętrzne. Przy dokonaniu właściwego wyboru wspomogą Ciebie poniższe informacje.

Właściwości ekranu

Należy zwrócić uwagę na rozdzielczość wyświetlacza oraz liczbę wyświetlanych kolorów. Najczęściej urządzenia występują w rozmiarach od około 3 do 5 cali dla samochodów osobowych oraz ponad 7 cali dla ciężarowych. Rozdzielczość kształtuje się na poziomie około 272 na 480 pikseli lub 800 na 480 pikseli przy około 5 calowych ekranach. Dane te decydują o szczegółowości wyświetlanych informacji. Wszystkie dostępne ekrany są kolorowe. Dobre urządzenie jest w stanie wygenerować 252 tys. kolorów, jednak te które mają nieco mniejszą ilość są tak samo funkcjonalne.

System operacyjny i mapy

Obecnie jeśli chodzi o system operacyjny to najczęściej spotykanym w urządzeniach jest Windows CE. Na nim dobrze współpracują mapy: MapaMap, IGo, AutoMApa oraz MioMap. Producenci Garmin i TomTom mają własne oprogramowania, które należy wyposażyć w odpowiednie mapy. Prezentowana nawigacja ma wgraną mapę Polska. Przy zakupie nawigacji warto zwrócić uwagę czy jest już wgrana podstawowa wersja mapy Polski czy Europy oraz czy można za darmo korzystać z aktualizacji przez pierwszy rok użytkowania.

Parametry techniczne

Sercem każdej nawigacji samochodowej jest procesor. W niskobudżetowych nawigacjach o małych rozdzielczościach spotykamy jeszcze jednordzeniowe procesory z zegarami o częstotliwości 400 MHz. Urządzenie ze średniej półki z większą rozdzielczością muszą dysponować wydajniejszymi układami. Tutaj taktowanie rdzenia wynosi zwykle od 650 do 700 MHz.

Podsumowanie

Nawigacja samochodowa to rozwiązanie nie tylko dla ludzi o ograniczonej orientacji w terenie. Takie urządzenie przydaje się szczególnie, gdy chcemy jechać w nieznane nam dalekie tereny, a także pod wskazany adres w nieznanym obszarze naszym mieście. Dzięki temu urządzeniu z łatwością trafisz w docelowe miejsce. Proste i zwięzłe komunikaty pozwolą Ci na płynną jazdę oraz sprawne dotarcie do celu. Nawigacja GPS na bieżąco pokazuje nam wiele ważnych informacji dotyczącej trasy jaką mamy do pokonania. Informuje nas o ograniczeniach prędkości, radarach, przybliżonym czasie przybycia do celu, o przebytych i pozostałych kilometrach, o wybranych punktach POI np. stacjach benzynowych a nawet o aktualnej wysokości nad poziomem morza oraz wielu innych. W zależności od tego co jest nam w danej chwili potrzebne, możemy to zmienić w ustawieniach. Nawigacja SmartGPS SG 720 posiada bardzo przyjazny interfejs oraz niewielkie gabaryty. Na pewno sprawdzi się zarówno na długich, nieznanych trasach jak i w poszukiwaniu konkretnego adresu w naszym mieście.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też