Menu

WINDOWS 10 PROFESSIONAL PL/Nowy klucz M/Szybka wysyłka/F-VAT 23%

Cechy produktu

  • Producent Microsoft 
  • Wersja Windows 10 

Opis

wariant licencji: Cyfrowa OEM 32/64Bit
Wersja językowa: (multilanguage) Polska
Wersja licencji: (komercyjna) dom i producent, dożywotnia, bezterminowa
Stan: Nowy
Legalność: System 100% legalny potwierdzony fakturą vat, pochodzi z microsoft
wariant nośnika: Brak (można samemu wykonać kopię dvd albo USB)
Przeznaczenie: Można instalować na każdym komputerze PC i laptopie
Otrzymacie Państwo:

- klucz do instalacji i aktywacji pełnej i legalnej wersji
- instrukcje instalacji i aktywacji
- linki do pobrania instalki, lub można stworzyć kopię DVD,USB na własne zapotrzebowania
- fakturę Vat jako dowód zakupu
- atest w PDF wystawiony poprzez CYBERUSŁUGI
Windows 10 Pro to idealny partner w interesach. Prędkie uruchamianie, rozbudowane znajome menu Start i świeże sposoby pracy, a do tego nowoczesne funkcje, takie jak zupełnie nowa przeglądarka wytworzona do działania online. Windows 10 Pro ma wszystkie funkcje Windows 10 Home, a na dodatek ważne funkcje biznesowe do szyfrowania, logowania zdalnego, tworzenia sprzętów wirtualnych i wielu innych zadań.
Windows 10. Nadzwyczajny do wszelkich zadań.
Rozbudowane, znajome menu Start zagwarantuje prędki dostęp do ulubionych funkcji
szybkie i płynne działanie. Obsługuje wszystko, czym dysponujesz
Microsoft Edge, zupełnie nowa oglądarka, która pomaga w pracy
Dzięki zawsze włączonym aktualizacjom masz zapewnione najnowsze funkcje i zabezpieczenia
Dołącz do domeny firmowej lub szkolnej i zyskaj dostęp do plików sieciowych, serwerów i drukarek
ulepszone zabezpieczenia dzięki szyfrowaniu informacji i ochronie z funkcją BitLocker
Logowanie do pulpitu zdalnego i tworzenie maszyn wirtualnych przy pomocy funkcji Hyper-V
Funkcje towaru:
Co nowego w Windows 10 Pro?
Windows 10 Pro to znajomy system, prosty i pełen nowych funkcji pomocnych w organizowaniu pracy, powiększaniu produktywności i zarządzaniu firmą. Gromadzi wszystko, co oferuje Windows 10 Home,, a także uzupełniające funkcje do szyfrowania, logowania zdalnego, tworzenia sprzętów wirtualnych i innych zadań.
przychylny i bardziej znajomy aniżeli kiedykolwiek
Znajomy i prosty w użyciu. Wróciło znajome,udoskonalone menu Start, które prosty dostęp do ważnych funkcji. Dodatkowo Windows obsługuje znacznie więcej urządzeń i programów, także te, którymi już dysponujesz.
Działa błyskawicznie i płynnie. Windows 10 prędko startuje i ekspresowo wznawia działanie, a aplikacje działają tak płynnie,nawet starsze komputery pracują jak nowe. Nowa funkcja Oszczędzanie baterii pozwala pracować i bawić się dłużej aniżeli kiedykolwiek.
Pełny spokój. Windows 10 ma więcej zabezpieczeń aniżeli kiedykolwiek wcześniej. Zawsze włączone aktualizacje przystępność najnowszych funkcji i zabezpieczeń.
Kompatybilność Windows 10. Windows 10 jest kompatybilny z programami działającymi w Windows 7 lub Windows 8/8.1. Twoje dokumenty i pliki są zachowywane, więc nie musisz się martwić, że utracisz część pracy.
najistotniej osobisty i sprawny
Ciepłe powitanie. Dzięki funkcji Windows Hello komputer wita Cię po imieniu i pozwala zalogować się spojrzeniem albo dotykiem — jest to szybszy i bezpieczniejszy sposób, który nie wymaga wpisywania hasła.*
Zupełnie nowa przeglądarka. Microsoft Edge to zupełnie nowa oglądarka, dzięki której korzystasz z Internetu tak, jak uwielbiasz. Możesz nawet pisać ręcznie** lub na klawiaturze na stronach internetowych z łatwością udostępniać swoje uwagi.
Wielozadaniowość. Dysponujesz nowymi sposobami organizacji pracy i rozszerzania produktywności. Możesz przyciągać na ekranie do czterech aplikacji i kreować pulpity wirtualne, gdy potrzebujesz więcej miejsca.
wyśmienity do biura. W Windows 10 idealnie działa światowej klasy zestaw oprogramowania biurowego, w tym Word, Excel, PowerPoint i Outlook. Komplet Microsoft Office jest sprzedawany osobno.
* Funkcja Windows Hello wymaga specjalistycznego sprzętu, w tym czytnika linii papilarnych, czujnika podczerwieni lub innych czujników biometrycznych.
trafny dla firm:
Dołącz do domeny. Możesz zespolić się z domeną firmową albo szkolną albo z usługą Azure Active Directory, aby korzystać z plików sieciowych, serwerów, drukarek i innych maszyn.
udoskonalone szyfrowanie. Zyskaj uzupełniające zabezpieczenia dzięki funkcji BitLocker wspomagające ochronę danych przy pomocy szyfrowania danych i zarządzania zabezpieczeniami.
Logowanie zdalne. Windows 10 umożliwia logowanie za pomocą pulpitu zdalnego do firmowego komputera, dzięki czemu możesz korzystać z niego z domu i w podróży.
Maszyny wirtualne. Tworzenie i użytkowanie maszyn wirtualnych za pomocą funkcji Hyper-V, dzięki temu na jednym komputerze w tym samym czasie może działać kilka systemów operacyjnych.
Twoje aplikacje w Sklepie. Windows 10 pozwala na stworzenie własnej sekcji prywatnych aplikacji w Sklepie Windows, co zagwarantuje komfortowy dostęp do aplikacji firmowych.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.