Menu

Podwieszana szafka łazienkowa pod umywalkę - Malta 3X Dąb 60 cm

Cechy produktu

  • Producent Producent: Elior 
  • Kolor dąb 
  • Rodzaj podumywalkowa 

Opis

Piątek, godzina 15:55 - za 5 minut wymarzony weekend. Jeszcze tylko odebrać dzieci z przedszkola i zrobić szybkie zakupy na sobotnie spotkanie z przyjaciółmi. Wracasz do domu z ciężkimi siatkami wypełnionymi po brzegi i czujesz, że ten tydzień dał Ci w kość. Marzysz o chwili spokoju i relaksu, najlepiej w przepięknym miejscu, które sprawi, iż twarz i ciało rozpromienieje. Spa? O tak! Tylko kiedy? Na wypoczynek dwa dni, a przecież w sobotni wieczór przychodzą znajomi..

Nie martw się! W nowej łazience z meblami Malta Dąb urządzisz spa we własnym domu! Kąpiel z pachnącym olejkiem eterycznym, regenerująca maseczka na twarz, cicho grająca muzyka i ładny klimat stylowo urządzonej łazienki. Nikt nic od Ciebie nie chce, a Ty nic nie musisz robić - atrakcyjne prawda? Tylko pamiętaj, iż podstawą korzystnego wypoczynku jest to, co Cię otacza!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.