Manu

Szafa obrotowa z lustrem - buciarka BO 2/B BETTY

Opis

Elegancka szafa obrotowa w angielskim stylu. Dzięki obrotowemu mechanizmowi zaoszczędzisz miejsce, ale również zyskasz w oczach swoich gości jako osoba nadążająca za trendami. Na drzwiach umieszczono lustro, a po obróceniu frontu szafy ukażą się półki na buty.

To naprawdę pojemny mebel. Będzie się świetnie prezentowała w towarzystwie pozostałych mebli z kolekcji Betty. Szafa stoi na jednej nodze, nastomiast system obrotowy jest zamontowany do ściany.Proste meble dzięki dyskretnej stylizacji detalu odtwarzają atmosferę tradycyjnego domu z jego przytulnością i ciepłem.

Kolekcja Betty oprócz walorów użytkowych ma wdzięk i niepowtarzalny urok. Meble z tej serii produkowane są z lakierowanej płyty MDF w dwóch kolorach: chamois biały kremowyPrzeznaczenie: przedpokójWykonanie: lakierowana płyta MDFDane techniczne: Wysokość: 195 cm Szerokość: 57 cm Głębokość: 31 cmAtuty produktu: elegancki design ciepła, przyjemna kolorystyka funkcjonalny mebel duża wygoda użytkowania solidne i stabilne wykonanie optymalne wymiary gwarancja na 24 miesiące

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie