Menu

Lada chłodnicza z szybą giętą

Cechy produktu

  • Producent Rapa 

Opis

Lada chłodnicza o szerokości 107 cm i długości 152 cm dedykowana do przechowywania i eksponowania artykułów żywnościowych w warunkach chłodniczych. Część ekspozycyjna jest wyprodukowana ze stali rdzoodpornej polerowanej, natomiast pokrywa – z blachy malowanej proszkowo.

Blat roboczy – stal nierdzewna. Boki lady – tworzywo PS-HIPS. Lada przystępna w siedmiu kolorach palety RAL: czerwony 3020, pomarańczowy 2004, żółty 1021, niebieski 5002, zielony 6017, szary 7004, czarny 9005.

Hartowana wygięta szyba czołowa jest podzielona na dwie części (na zdjęciu przezentujemy ladę dłuższą). Zastosowanie tego typu szyby nieskomplikowane jej wyjęcie i utrzymanie części ekspozycyjnej w czystości.

Od strony obsługi lada ma pojemny przechowalnik na produkty wykończony blachą nierdzewną. System chłodzenia grawitacyjny. W wyposażeniu elektroniczny termostat z wyświetlaczem temperatury. Samoczynne odszranianie.

Osłonięte ogumowane stopki z regulacją wysokości. Podświetlenie korpusu w odcieniu pokrywy. Możliwe jest dokupienie do lady dopełniającego wyposażenia: przegroda części ekspozycyjnej - ruchoma z plexi lub stała ze szkła daje możliwość przechowywania obok siebie mięsa i wędlin, a także towarów mlecznych przegroda przechowalnika - dzieli część dolną lady na 2 komory półka szklana w części ekspozycyjnej - daje dopełniające miejsce na przechowywanie artykułów, raczej nie wymagających silnego chłodzenia W cenę urządzenia wliczono opłatę recyklingową w wysokości 25 zł netto (30,75 zł brutto) zgodnie z art.41 Ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.