Menu

Szafa chłodnicza przeszklona przelotowa nierdzewna

Cechy produktu

  • Producent Rapa 

Opis

Szafa chłodnicza jednodrzwiowa z przeszklonymi drzwiami od strony obsługi i od strony klienta (przelotowa). Pojemność użytkowa 449 l. Przeszklone drzwi z hartowanego szkła otwierane prawostronnie z możliwością zmiany kierunku.

obudowa jak i wnętrze wytworzone ze stali nierdzewnej. Wykończenie górne frontu ze stali rdzoodpornej. Oświetlenie LED (o barwie białej zimnej albo białej ciepłej) gwarantuje właściwą ekspozycję przechowywanych produktów.

Szafa chłodnicza SCh-2S 625/2N/W ma wymuszony wentylatorem obieg powietrza w komorze. Samoczynne odszranianie usprawnia pracę obsłudze. Cyfrowy wyświetlacz temperatury znajduje się pod drzwiami szafy. W wyposażeniu 5 rusztowych plastyfikowanych półek.

w sytuacji przechowywania w szafie chłodniczej wyłącznie napoi zaleca się zastosowanie specjalnych, usztywnionych półek. Chłodzenie w szafie jest zapewnione poprzez energooszczędny hermetyczny układ chłodniczy.

Jednym z jego komponentów jest skraplacz, który znajduje się za uchylaną kratką maskującą. Regularne czyszczenie skraplacza zapewnia długą i bezusterkową pracę urządzenia. Standardowo urządzenie może pracować w III klasie klimatycznej - do +25ºC.

Szafa chłodnicza w wykonaniu niestandardowym (nierdzewne oraz wentylator) wymaga dłuższego czasu wymogi na realizację. Jest to szafa wykonywana na zamówienie. W cenę urządzenia wliczono opłatę recyklingową w wysokości 25 zł netto (30,75 zł brutto) zgodnie z art.

41 Ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.