Menu

Szafa chłodnicza przeszklona przyścienna nierdzewna

Cechy produktu

  • Producent Rapa 

Opis

Szafa chłodnicza dwudrzwiowa (2 komory) z przeszklonymi drzwiami o objętości użytkowej 1242 l. Przeszklone drzwi z hartowanego szkła otwierane prawostronnie z możliwością zmiany kierunku. Pokrywa jak i wnętrze stworzone ze stali nierdzewnej.

Oświetlenie górne zapewnia właściwą ekspozycję przechowywanych produktów. Szafa chłodnicza SCh-S 1600/2N/W ma wymuszony wentylatorem obieg powietrza w komorze. Automatyczne odszranianie usprawnia pracę obsłudze.

Cyfrowy ekran temperatury znajduje się pod drzwiami szafy. W wyposażeniu 10 rusztowych plastyfikowanych półek (po 5 w każdej komorze szafy). W przypadku przechowywania w szafie chłodniczej jedynie napoi zaleca się zastosowanie specjalnych, usztywnionych półek.

Chłodzenie w szafie jest zapewnione poprzez energooszczędny hermetyczny układ chłodniczy. Jednym z jego części jest skraplacz, który znajduje się za uchylaną kratką maskującą. Regularne czyszczenie skraplacza gwarantuje długą i niezawodną pracę urządzenia.

Do wyboru klienta 4 barwy plafonu górnego: czerwony, niebieski, żółty, zielony. Standardowo urządzenie może pracować w III klasie klimatycznej - do +25ºC. Szafa chłodnicza w wykonaniu niestandardowym (nierdzewne i wentylator) wymaga dłuższego czasu wymogi na realizację.

Jest to szafa wykonywana na zamówienie. W cenę urządzenia wliczono opłatę recyklingową w wysokości 25 zł netto (30,75 zł brutto) zgodnie z art. 41 Ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.