Menu

Szafa chłodnicza

Cechy produktu

  • Producent Bartscher 

Opis

Szafa chłodnicza dwudrzwiowa (dwie komory) o objętości użytkowej 989 l. Obudowa malowana proszkowo na odcień biały, wnętrze z aluminium. Dno szafy tworzone ze stali rdzoodpornej. Szafa chłodnicza SCh-Z 1200 standardowo ma grawitacyjny system chłodzenia i automatyczne odszranianie.

Cyfrowy wyświetlacz temperatury znajduje się pod drzwiami szafy. W wyposażeniu 10 rusztowych plastyfikowanych półek (po 5 w każdej komorze szafy). Chłodzenie w szafie jest zapewnione poprzez energooszczędny hermetyczny układ chłodniczy.

Jednym z jego składników jest skraplacz, który znajduje się za uchylaną kratką maskującą. Regularne czyszczenie skraplacza zapewnia długą i niezawodną pracę urządzenia. Szafa chłodnicza w tzw. IV klasie klimatycznej może pracować w temperaturze otoczenia do +30oC i wilgotności powietrza około 55%.

Maksymalna temperatura otoczenia pracy urządzenia, która nie prowadzi do uszkodzeń agregatu, wynosi +38oC. Szafa chłodnicza w wykonaniu niestandardowym (nierdzewne i wentylator) wymaga dłuższego czasu wymogi na realizację.

Jest to szafa wykonywana na zamówienie. W cenę urządzenia wliczono opłatę recyklingową w wysokości 25 zł netto (30,75 zł brutto) zgodnie z art. 41 Ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.