Menu

Szafa mroźnicza

Cechy produktu

  • Producent Bartscher 

Opis

Profesjonalna szafa mroźnicza Liebherr GG 5260 sterowana elektronicznie o objętości użytkowej 472 l z drzwiami zamykanymi na klucz. Chłodzenie grawitacyjne. Obudowa szafy mroźniczej wytworzona ze stali nierdzewnej.

Wnętrze – tworzywo w kolorze białym, nieskomplikowane w utrzymaniu czystości. Nad wyraz prawidłową izolację gwarantuje wypełnienie ścianek pianką poliuretanową, przy czym szafy LIEBHERR są tak zaprojektowane, aby zapewnić maksymalną powierzchnię użytkową wnętrza przy jednocześnie minimalnej obudowie.

W wyposażeniu 7 płytowych półek i 14 koszy. Ręczne odszranianie. Drzwi szafy prawe z możliwością zmiany kierunku. Praktyczny uchwyt drążkowy ze stali nierdzewnej. Zewnętrzny cyfrowy ekran temperatury.

Optyczny i dźwiękowy sygnał ostrzegawczy w przypadku awarii. Wysokie nóżki z regulacją od 15 do maksymalnie 18 cm. Klasa energetyczna SN-ST.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.