Menu

WITRYNA CHŁODNICZA 5x1/3 GN 135x42x26,5 / YG-05001 / YATO - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ

Cechy produktu

  • Producent Yato 

Opis

Witryna chłodnicza YATO do sushi 5x1/3GNWitryna chłodnicza producenta YATO przeznaczona jest do ekspozycji sushi, tapas czy różnorodnego rodzaju starterów. Postępowe wzornictwo połączone z wysoką jakością minimalistycznców powoduję, iż witryna chłodnicza YATO świetnie prezentuje się na froncie we rodzaju restauracjach czy hotelach.ponadto zainstalowane oświetlenie LED akcentuje prezentowane potrawy w szczególnie niebanalny sposób namawiając klientów do ich wyboru.Nadstawka chłodnicza YATO mieści 5 pojemników GN 1/3 ze stali nierdzewnej, które są zawarte w zestawie.

Dostęp do nich odbywa się za pośrednictwem przesuwanych drzwiczek szklanych. Wytwarzane są one ze szkła hartowanego, podobnie jak panoramiczna zaokrąglona szyba przednia. Zapewnia to dużą trwałość, a jednocześnie bardzo dobre właściwości izolujące.Witryna pracuje w zakresie temperatur 0~ +12°C wykorzystując czynnik chłodniczy R600a.

Natomiast zastosowana technologia chłodzenia statycznego z górną dyszą parową oraz funkcją automatycznego rozmrażania gwarantuje nad wyraz produktywną pracę, a jednocześnie jest energooszczędna.Sterowanie nadstawką odbywa się za pomocą sterownika elektronicznego z wyświetlaczem temperatury.Długość [mm] 1350Norma gastronomiczna [GN] 5x1/3Szerokość [mm] 420Wymiary (DxSxW) [cm] 135x42x26,5Wysokość [mm] 265...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.