Menu

WITRYNA CHŁODNICZA 78L 42x38x96 / YG-05057 / YATO - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ

Cechy produktu

  • Producent Yato 

Opis

Witryna chłodnicza YATO wolnostojąca o objętości 78L w kolorze metalicznym o rozmiarze 428x386x960mm.Witryna chłodnicza firmy YATO dedykowana jest do ekspozycji ciast, tortów, koktajli, jogurtów czy różnego rodzaju napojów orzeźwiających i sałatek czy niepokaźnych przekąsek.

nowoczesne wzornictwo połączone z wysoką jakością minimalistycznców powoduję, że witryna chłodnicza YATO nieprzeciętnie demonstruje się na froncie we typu cukierniach, kawiarniach, restauracjach, barach czy punktach handlowych.ponadto zainstalowane oświetlenie LED z dwóch stron akcentuje prezentowane potrawy w niezwykle atrakcyjny sposób namawiając klientów do ich wyboru.Witryna chłodnicza YATO ma objętość 78L i posiada trzy wzmacniane i powlekane ochronnym PVC półki o regulowanej wysokości mocowania.

Dostęp do nich odbywa się za pośrednictwem otwieranych drzwiczek szklanych. Stworzone są one z dwuwarstwowych szyb hartowanych, podobnie jak szyba frontowa i boczne. Zagwarantuje to dużą wytrzymałość, a równocześnie bardzo korzystne właściwości izolujące.Witryna pracuje w zakresie temperatur 0~ +12°C wykorzystując czynnik chłodniczy R600a.

Natomiast zastosowana technika chłodzenia wymuszonego oraz funkcja automatycznego rozmrażania szczególnie wydajną pracę, a równocześnie są energooszczędne. Ponad to chłodzenie wymuszone zapewnia równomierne rozprowadzenie powietrza wewnątrz całej witryny zapewniając równą temperaturę na każdej półce.Sterowanie witryną odbywa się przy pomocy sterownika elektronicznego z wyświetlaczem temperatury.Przeznaczenie / wykorzystanieKawiarnie, cukiernie, hotele, restauracje, bary, punkty handlowe, sklepy spożywczeDługość [mm] 420Pojemność [l] 78Szerokość [mm] 380Wymiary (DxSxW) [cm] 42x38x96Wysokość [mm] 960...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.