Menu

WITRYNA CHŁODNICZA DO BUTELEK 2-DRZWIOWA / YG-05355 / YATO - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ

Cechy produktu

  • Producent Yato 

Opis

✓ parametry:objętość [L]: 227Waga [kg]: 102Wymiary (DxSxW) [cm]: 51,5x92x90,5Materiał: SS / AL✓ atrybuty:Witryna o rozmiarach 920x515x905mm ma objętość komory 227L. Asygnowany jest do przechowywania żywności w zakresie temperatur +2~+8 st.CIdealnie pasuje do przechowywania napojów w butelkach i puszkach.

stanowczo sugerowana jest do punków gastronomicznych i handlowo-usługowychTylny agregat chłodniczy o mocy 200W wykorzystuje czynnik chłodniczy R600a i asygnowany jest do pracy w 4 klasie klimatycznej, przy maksymalnej temperaturze otoczenia 300C i wilgotności względnej 55%.

Zasilany jest prądem o napięciu 220-240V ~50Hz. Elektroniczny sterownik z cyfrowym wyświetlaczem temperaturyUrządzenie ma obieg powietrza wymuszony wentylatorem oraz funkcję samoczynnego odszranianiaObudowa zewnętrzna tworzona jest ze stali malowanej proszkowo na czarno co nadaje witrynie stylowy wygląd.

Ścianki wnętrze stworzone są z aluminium, a komora posiada podświetlenie LED z osobnym włącznikiem, dzięki któremu przechowywane produkty mogą być ponadto uwydatnioneWitryna posiada 2 drzwi samozamykające stworzone ze szkła hartowanego.

dodatkowo zaopatrzone są one w zamek na kluczyk umożliwiający zabezpieczenie zawartości przed kradzieżą. W środu zainstalowane są 4 półki chromowane o nośności max 40kg - przy równomiernym obciążeniu...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.