Menu

WITRYNA CHŁODNICZA NADSTAWNA 7x1/3 GN / YG-05331 / YATO - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ

Cechy produktu

  • Producent Yato 

Opis

Witryna chłodnicza nadstawna 7x1/3 GN producenta YATO YG-05331.

Nadstawna witryna chłodnicza marki YATO utrzymuje właściwą temperaturę przechowywanych części do przygotowywania potraw: pizzy, sałatek, kanapek, itp. Natomiast postępowe wzornictwo połączone z wysoką jakością minimalistycznców wywołuję, że witryna chłodnicza YATO wyśmienicie ukazuje się na froncie we rodzaju restauracjach, pizzeriach, barach czy hotelach.

pokrywa zewnętrzna i wewnętrzna wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej SS201 zapewnia stylowy wygląd, a jednocześnie jest przystępna w utrzymaniu w czystości. Nadstawka stworzona jest ze szkła hartowanego.

Witryna chłodnicza YATO o wymiarach 1600x395x435mm posiada 7 pojemników GN 1/3 o max głęgokości 150mm.

Boczny agregat chłodniczy firmy Zanussi o mocy 110W wykorzystuje czynnik chłodniczy R600a dedykowany do pracy w 4 klasie klimatycznej, przy maksymalnej temperaturze otoczenia 300C i wilgotności względnej 55%. Zasilany jest prądem o napięciu 220-240V ~50Hz. Sterowanie nadstawką odbywa się przy pomocy sterownika elektronicznego z wyświetlaczem temperatury.

Witryna pracuje w zakresie temperatur +2~+8°C. Natomiast zastosowana technologia chłodzenia statycznego oraz funkcja samoczynnego odszraniania zapewnia niezwykle produktywną pracę, a jednocześnie jest energooszczędna.

komplet nie posiada pojemników GN.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.