Menu

WITRYNA CHŁODNICZA NADSTAWNA 9x1/3 GN / YG-05332 / YATO - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ

Cechy produktu

  • Producent Yato 

Opis

Witryna chłodnicza nadstawna 9x1/3 GN firmy YATO YG-05332.

Nadstawna witryna chłodnicza marki YATO utrzymuje właściwą temperaturę przechowywanych elementów do przygotowywania potraw: pizzy, sałatek, kanapek, itp. Natomiast nowoczesne wzornictwo połączone z wysoką jakością ascetycznców wywołuję, iż witryna chłodnicza YATO doskonale pokazuje się na froncie we typu restauracjach, pizzeriach, barach czy hotelach.

obudowa zewnętrzna i wewnętrzna tworzona z wysokiej jakości stali nierdzewnej SS201 zagwarantuje elegancki wygląd, a równocześnie jest łatwa w utrzymaniu w czystości. Nadstawka wytwarzana jest ze szkła hartowanego.

Witryna chłodnicza YATO o rozmiarach 2000x395x435mm posiada 9 pojemników GN 1/3 o max głęgokości 150mm.

Boczny agregat chłodniczy producenta Zanussi o mocy 110W wykorzystuje czynnik chłodniczy R600a przeznaczony do pracy w 4 klasie klimatycznej, przy maksymalnej temperaturze otoczenia 300C i wilgotności względnej 55%. Zasilany jest prądem o napięciu 220-240V ~50Hz. Sterowanie nadstawką odbywa się za pomocą sterownika elektronicznego z wyświetlaczem temperatury.

Witryna pracuje w zakresie temperatur +2~+8°C. Natomiast wykorzystana technika chłodzenia statycznego, a także funkcja samoczynnego odszraniania zagwarantuje nad wyraz skuteczną pracę, a równocześnie jest energooszczędna.

komplet nie zawiera pojemników GN.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.