Menu

EKT Gdynia - Live

Cechy produktu

  • Producent Soliton / Soliton 
  • Nośnik CD 

Opis

1. Ballada Na Złe Drogi
2. Ballada O Żeglarzu
3. Byłem Głupi
4. Dwie Drogi
5. Gdyby
6. Ja Stawiam
7. Miła
8. Stary Bryg
9. Koszerka
10. Kubański Szlak
11. Morze, Moje Morze
12. Niepoprawny Gość
13. Nie Sprzedawajcie swych Marzeń
14. Piwko W Kufelku
15. Piosenka Dla Mojej Dziewczyny
16. Hiszpańskie Dziewczyny
17. Stary Album
18. Czy Wiało

Jeśli Ktoś Może Zrobić Przewrót W Muzyce Szantowej, To niewątpliwie Oni! Zespół EKT Gdynia Wydaje Nową Płytę - "EKT Gdynia - Live", Na Której Znajdą Się Ich Największe Przeboje, śpiewane Na żywo W Studiu Radia Gdańsk.
Zespół EKT Gdynia To Grupa Z Prawie 20-letnią Tradycją - Zabawy, Uśmiechu I dobrej Muzyki! Nazwa Zespołu Powstała Od Miejsca, W Którym początkujeł - Ogólnopolskim luksusowym Klubie Turystycznym "Do Baru", Który Znajduje Się W Gdyni. I Chociaż jedynie Jeden Z Muzyków (nota Bene Lider Zespołu, Autor Większości Tekstów I Muzyki - Charyzmatyczny Jan Wydra) Wciąż Mieszka I Pracuje W Gdyni, Zespół Pozostaje Wierny swym Inspiracjom, a także Muzyce żeglarskiej I Turystycznej.
Jednak Ich najistotniej standardową I Niezmienną Cechą Jest spora Dawka Energii, Którą Serwują Na Koncertach, a także spore Poczucie Humoru Na Każdym Kroku (włącznie Z Ich Stroną Internetową - Http: / / Ekt. Kn. Pl /, Na Której Można Znaleźć mnóstwo Anegdotek O Członkach Zespołu I Jego Historii).
Skład Zespołu Zmieniał Się Wielokrotnie, ale Od Kilkunastu Lat Obok Jacka Fimiaka (perkusisty, Który Nagrał Z Nami Pierwszą Kasetę I Już pozostał) Na Scenę Wychodzą Także: Kamil Szewczyk (gitara Basowa Od Kwietnia 2009) I Krzysiek Kowalewski (gitara). Od Kilkunastu Lat Managerem Zespołu Jest Marek Remik Remiszewski.
W Zespole Grali: Józef Elimer, Leszek Młody Wydra, Waldek De Gener Iłowski, Olek Rzepczyński, Mariusz Borkowski, Józek Kaniecki, Krzysztof Johnson, Jurkiel Jurkiewicz, Krzysztof Szmigiero, Adam Marszałkowski,. Adam Tyszkiewicz, Marcin Sauter, A Czasami Grywają: Piotr Chypis Pachulski, Marcin Ritter.
EKT Gdynia To Zespół Nagradzany Na wszelkich Liczących Się Festiwalach W Polsce.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.