Menu

Braun Professional 2900

Cechy produktu

  • Producent Braun 
  • Sygnalizator czasu mycia tak 
  • Kolor czarny 

Opis

kolista główka czyści lepiej* okrągła główka szczoteczki Oral-B otacza każdy ząb, gwarantując zdrowsze dziąsła ulepszone efekty mycia zębów. *w porównaniu ze zwykłą szczoteczką manualną. Szczotkowanie z zegarkiem w ręku zaimplementowany timer pomaga zachować zalecany poprzez dentystów, 2-minutowy czas mycia zębów.

Ochrona dziąseł czujnik siły nacisku zniża szybkość szczotkowania i informuje, kiedy zbyt mocno dociskasz szczoteczkę do zębów. Do dwóch tygodni pracy po jednym ładowaniu Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 2 2000N wyposażona jest w najnowszej generacji baterię litowo-jonową, która zagwarantuje ponad dwa tygodnie regularnego stosowania.

dzięki czemu ładowarka stanie się zbędnym elementem wakacyjnego bagażu. Końcówki szczoteczek zaprojektowane we współpracy z dentystami Wymienne końcówki Oral-B wspaniale pasują do Twojego modelu szczoteczki.

Każda końcówka tworzona została z myślą o mocnych efektach: koliste zakończenie włosia do finezyjnej pielęgnacji dziąseł, zagięte włosie, by wspomóc oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych, i istotnie cienkie włókna zapewniające finezyjne oczyszczanie.

najczęściej polecana poprzez dentystów* Szczoteczki Oral-B nie tylko powstają we współpracy z dentystami, ale są też na ogół rekomendowanymi szczoteczkami do zębów poprzez dentystów na całym świecie. Odkryj nowy poziom higieny jamy ustnej z Oral-B.

* na podstawie badań z 2014 r. Przeprowadzanych regularnie na zlecenie P&G na reprezentacyjnej grupie dentystów z całego świata. Można wyszczególnić dwa główne typy technologii wykorzystywanych w szczoteczkach elektrycznych: technologię soniczną i technikę czyszczenia 3D.

Zrozumienie różnic między tymi technikami odgrywa bardzo wyraźną rolę w wyborze genialnej szczoteczki, która spełni Twoje oczekiwania. Poniższe informacje dotyczące technologii czyszczenia 3D mogą być w tym pomocne.

Badania kliniczne porównujące szczoteczkę 3D Action z półki premium (Oral-B PRO 7000 CrossAction) z soniczną szczoteczką klasy premium (Sonicare DiamondClean z główką DiamondClean) wykazały, że szczoteczka 3D Action 1: likwiduje do 22% więcej płytki nazębnej, usuwa do 33% więcej płytki nazębnej zgromadzonej w trudno dostępnych miejscach, pomaga do 32% skuteczniej dbać o zdrowie dziąseł.

Mimo że obie technologie zapewniają wydajniejsze czyszczenie niż szczoteczka manualna, działanie technologii sonicznej opiera się jedynie na wibracjach, co sprawia, iż częstotliwość ruchów główki szczoteczki, która tę technikę wykorzystuje, jest mniejsza niżeli mogłoby się wydawać.

Szczoteczki elektryczne Oral-B z niepowtarzalną technologią czyszczenia 3D wykorzystują ruchy oscylacyjne i pulsacyjne, by rozbić płytkę nazębną, a następnie za pomocą ruchów rotacyjnych usuwają ją z powierzchni zębów.

technika czyszczenia 3D pozwala usuwać więcej płytki nazębnej, a tym samym pomaga ograniczyć ryzyko zapalenia dziąseł i lepiej dbać o zdrowie jamy us...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.