Menu

Oro-Med Oro-Sonic

Cechy produktu

  • Producent Oro-Med 
  • Maksymalna prędkość obrotowa 18000 obr/min
  • Kolor biały, czarny, różowy 

Opis

Prezentacja 3D: Szczoteczka soniczna dla dzieci ORO-SONIC BOY Szczoteczka OROMED ORO-SONIC KISD została zaprojektowana z myślą o naszych pociechach. Progresywny wygląd i wzornictwo na pewno zachęci twoje dzieci do korzystania z urządzenia jaki i sprawi mnóstwo radości w trakcie mycia zębów.

Szczoteczka ma 3 tryby wiekowe z specjalnie przypasowaną ilością drgań, tak aby mogły z niej korzystać dzieci już od 4 roku życia. To pierwsza taka soniczna szczoteczka dla dzieci. Szczoteczka ORO-SONIC KIDS wykonuje kilkakrotnie więcej ruchów na minutę w porównaniu do obrotowej szczoteczki elektrycznej.

dzięki temu, wyraźnie staranniej eliminuje płytkę nazębną i oczyszcza przestrzenie pomiędzy zębami! Nie wywołując przy tym nadmiernego niszczenia szkliwa! Dentyści zalecają by szczotkować zęby poprzez co najmniej 2 minuty.

Dwa razy dziennie. Dzięki zaimplementowanemu timerowi, nasza szczoteczka wyłączy się po jednej albo dwóch minutach, a dodatkowo co 30 sekund zasygnalizuje konieczność zmiany strony szczotkowania. Pomoże to wypracować prawidłowe nawyki związane z myciem zębów w czasie zalecanym poprzez stomatologów.

Zbyt częste ładowanie szczoteczki może być uciążliwe, nad wyraz w podróży. Na szczęście ORO-SONIC KIDS ma wytrzymały akumulator o objętości 800 mAh, który zapewnia do 40 dni lub do 160 minut ciągłej pracy na jednym ładowaniu!

na dodatek, dzięki wskaźnikowi poziomu naładowania baterii, masz nad nią całkowitą kontrolę! kolorowy wzór zachęcający dzieci do mycia zębów. Nie sprawia recesji dziąseł oraz nadmiernego wycierania szkliwa.Akcesoria w zestawie: Szczoteczka soniczna dla Chłopców 2 główki Sonic Ładowarka z końcówką USB Instrukcja Akcesoria w zestawie: rozmiary: 25 x 8,5 x 6 cmWymiary: Pozostałe właściwości: 3 tryby pracy według wieku Stopień ochrony: IPX7 automatyczne wyłączenie po 2 minutach; przypomnienie co 30 minut przeciętnej miękkości włosie Poziom dźwięku: =< 40 dB Wskaźnik zasilania / ładowania Ładowarka indukcyjna Czas użytkowania po jednym naładowaniu: do 40 dni lub do 160 minut ciągłej pracy Akumulator: 800 mAh Zasilanie: 110-240 V; 50/60 Hz Pozostałe parametry:...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.