Menu

Panasonic EWDL83

Cechy produktu

  • Producent Panasonic 
  • Kolor biały 

Opis

Szczoteczka soniczna Panasonic EW DL83 z zaawansowaną technologią silnika liniowego to rewelacyjny dobór dla całej rodziny.

Szczoteczka elektryczna do zębów Panasonic EW DL83 to wysoce wydajna szczoteczka soniczna. Innowacyjna technologia silnika linowego buduje 31 000 ruchów poziomych włosia na minutę (wibracja soniczna), dzięki czemu szczoteczka zagwarantuje szybkie i gruntowne szczotkowanie powierzchni zęba lecz także oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych. W przeciwieństwie do klasycznych szczoteczek sonicznych silnik liniowy wprawia włókna w ruch poziomy, wzdłuż linii dziąseł. Wektorowy ruch włosia szczoteczki sonicznej zapewnia precyzyjniejsze wymiatanie resztek pokarmu z przestrzeni międzyzębowych i linii dziąsłowej. Stopnie ruch włókien szczoteczki w odpowiedni sposób stymuluje krążenie krwi udoskonalając ogólną kondycję dziąseł.

Zjawisko kawitacji, które powstaje w jamie ustnej w trakcie szczotkowania polega na powstawaniu mikrobąbelków, które penetrują przestrzenie międzyzębowe i trudno dostępne miejsca skutecznie wspomagając odrywanie się płytki nazębnej. W rezultacie szczoteczka świetnie likwiduje nagromadzone osady z całej powierzchni zęba nie podrażniając przy tym dziąseł, ponieważ drgania soniczne delikatny masaż dziąseł.

atrybuty i atrybuty szczoteczki sonicznej Panasonic EW DL83 świadczą o jej efektywności.

Silnik liniowy budujący 31 000 drgań na minutę (ruch stopnie włosia) gwarantując idealne oczyszczanie zębów, miejsc trudno przystępnych a także dobroczynny masaż dziąseł. Zdaniem wielu specjalistów szczoteczki z ruchem wektorowym wydajniej oczyszczają i stosowną pielęgnację całej jamy ustnej.

Drgania w zakresie fal dźwiękowych, dzięki opracowanej poprzez firmę Panasonic technologi silnika liniowego, sprawiają, iż szczoteczka soniczna DL83 wibruje z amplitudą na poziomie 1mm, co przy szybkości ok. 31 000 ruchów na minutę zagwarantuje genialne rozbicie nagromadzonej płytki nazębnej i uporczywych nalotów. Włókna wprawiane w ruch wektorowy rozbijają płytkę nazębną co jest procesem wydajniejszym od ścierania (ma to miejsce w sytuacji szczoteczek z ruchem oscylacyjno-rotacyjnym).

Dwa tryby pracy dla jeszcze lepszego dostosowania sposobu czyszczenia do potrzeb i stanu zdrowia jamy ustnej Użytkownika.

- NORMAL (konwencjonalny) - tryb dogłębnego czyszczenia, obluzowujący płytkę nazębną,

- SOFT (delikatny) - finezyjny tryb czyszczenia, dla osób z wrażliwymi dziąsłami, czyści zęby i masuje dziąsła,

Specjalnie zaprojektowane włosie końcówki sonicznej Panasonic WEW0935 umożliwia staranne i delikatne oczyszczenie kieszonek dziąsłowych. Istotnie nieznaczne włókna o średnicy 0,02mm sięgają głęboko w kieszenie dziąsłowe, a dzięki ruchom wzdłuż linii dziąsła wymiatają resztki pokarmów i płytkę bakteryjną powodującą stany zapalne i choroby dziąseł.

zasobność końcówek do szczoteczki sonicznej Panasonic EW DL83 zapewnia kompleksowe oczyszczanie zębów z uwzględnieniem miejsc trudno przystępnych. Końcówka wymienna Panasonic WEW0936 została zaprojektowana w celu jeszcze skuteczniejszego rozbijania nagromadzonej płytki nazębnej. Specjalna budowa włosia doczyszcza okolice przestrzeni międzyzębowych, a także zakamarki zębów trzonowych. Końcówka wymienna WEW0935 przystosowana jest do usuwania resztek pokarmów z kieszonek dziąsłowych, a także do oczyszczania linii dziąseł.

Funkcja szybkiego ładowania szczoteczki umożliwia wręcz natychmiastowe naładowanie akumulatora. Szczoteczka jest gotowa do wykorzystania z w pełni naładowanym akumulatorem już po godzinie ładowania, a już 2 minuty ładowania zezwalają na uruchomienie jednorazowego cyklu szczotkowania. Szczoteczka soniczna Panasonic DL83 detektor nacisku, który reguluję moc szczotkowania w zależności od siły nacisku, tak żeby w jeszcze obszerniejszym stopniu chronić dziąsła przed podrażnieniami.

Akumulator litowo-jonowy pozwala na ok. 60 minut pracy szczoteczki, przy zalecanym 2 minutowym czasie szczotkowania, dwa razy dziennie. 2-minutowy sygnalizator czasu mycia: przypomina o zalecanym poprzez dentystów czasie szczotkowania zębów natomiast 30-sekundowy sygnalizator pomaga precyzyjnie wyszczotkować każdą ćwiartkę łuku zębowego. Dzięki temu mamy pewność, że nasze zęby są starannie wyszczotkowane! Wskaźnik poziomu baterii umożliwia kontrolę poziomu baterii, a także cyklu ładowania szczoteczki. Baza ładująca z miejscem na rękojeść (działa w zakresie 100-240V, wtyczka europejska). Innowacyjny desing oraz ponadczasowy wygląd bez wątpienia rewelacyjnie wkomponują się w aranżacja każdej łazienki, stanowiąc jej ozdobę.

W skład zestawu wchodzi:

1 x szczoteczka soniczna Panasonic EW DL83
1 x końcówka czyszcząca WEW0935 i dwie końcówki specjalistyczne
1 x ładowarka indukcyjna z uchwytem na rękojeść (napęd)
1 x etui podróżne
1 x uchwyt na 4ry końcówki wymienne
Instrukcja Obsługi w języku polskim
Karta Gwarancyjna z dwuletnią gwarancją Producenta.

Szczoteczka Panasonic EW-DL40-W została wykonana w Japonii.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.