Menu

Philips Sonicare DiamondClean Smart HX9901/03

Cechy produktu

  • Producent Philips 

Opis

technologia sonicznaPhilips Sonicare: 100% mniej przebarwień* w 3dni 7x zdrowsze dziąsła w 2tygodnie* usuwa do 10x więcej płytki nazębnej** 62.000 ruchów sonicznych na 1minutę*** * w porównaniu do klasycznej szczoteczki z pastą wybielającą wiodącej producenta.** w porównaniu do tradycyjnej szczoteczki.*** Więcej ruchów w 2 minuty niż zwykła szczoteczka w miesiąc.

Szczoteczka DiamondClean Smart 9100 Spersonalizowane porady w aplikacji upraszczają idealne czyszczenie Trójwymiarowa mapa uzębienia z aplikacji pokaże obszary, którym należy poświęcić więcej uwagi Do wyboru 4 programy pielęgnacji i 3 ustawienia intensywności: Niski, średni, Wysoki Główki szczoteczki samoczynnie wybierają słuszne ustawienie Czym jest technika soniczna Philips Sonicare? technologia soniczna Sonicare - udowodniona sprawność technika soniczna łączy wysoką częstotliwość drgań i duży zakres ruttchu włosia, czego skutkiem jest Dynamiczna Akcja Czyszcząca.

62 000 ruchów na minutę powoduje powstawanie mikrobąbelków, które wnikają choćby w trudno dostępne miejsca i usuwają do 73% płytki nazębnej z powierzchni zębów, przestrzeni międzyzębowych i wzdłuż linii dziąseł*.

* Na podstawie badania in vitro (wyniki mogą się różnić w zależności od rzeczywistego użycia) Aspiras M, Elliott N, Nelson R, Hix J, Johnson M, de Jager M. Ocena in vitro usuwania płytki nazębnej w przestrzeniach międzyzębowych za pomocą szczoteczek elektrycznych.

Compend Contin Educ Dent. 2007; 28 (suppl 1): 10-14). Bielsze zęby w 3dni* Wystarczą 3 dnipousuwać 100% więcej przebarwień*. Użyj główki Premium White i ciesz się efektownym uśmiechem. Udowodniono, że szczoteczka w naturalny sposób wybiela zęby, zapewniając jaśniejszy uśmiech.* Dotyczy przebarwień powierzchniowych przy czyszczeniu szczoteczką Philips Sonicare z główką Premium White w programie White z wiodącą pastą wybielającą w porównaniu ze szczoteczką manualną.

Zapomnij o płytce nazębnej Miękkie elementy główki Premium Plaque Control dopasowują się do kształtu każdego zęba, zwiększając 4 razy powierzchnię kontaktu z zębami* i usuwając nawet 10 razy więcej płytki nazębnej.*** W porównaniu z główką DiamondClean.

** W porównaniu ze zwykłą szczoteczką. 7 razy zdrowsze dziąsła* W miarę upływu czasu szczoteczka Philips Sonicare pozwala ograniczyć stopień zapalenia i ograniczyć krwawienie dziąseł i uniemożliwiać tym problemom w przyszłości.* W porównaniu ze zwykłą szczoteczką.

4 programy pielęgnacji jamy ustnej Czyszczenie: nieszablonowa czystość codziennie White+: usuwanie przebarwień Gum Health: Szczególne traktowanie zębów trzonowych Deep Clean+: Pobudzające głębokie czyszczenie Philips Sonicare to rozwiązanie, które poleciłby Twój dentysta!

Numer 1 na świecie wśród szczoteczek sonicznych w rekomendacjach dentystów. Jedyne szczoteczki zaakceptowane przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne*. *Dla modeli: Philips Sonicare Diamond Clean Smart, Philips Sonicare Protective Clean 6100; 2019 r Szczoteczki soniczne Philips Sonicare posiadają rekomendację Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Implantologii Stomatologicznej rekomenduje stosowanie szczoteczek Philips Sonicare. Efektywna pielęgnacja z DiamondClean Smart9100 Szczoteczka DiamondClean Smart 9100 umożliwi Ci kompleksową pielęgnację zębów i jamy ustnej.

W zależności od potrzeb wybierz najbardziej pasującą Ci główkę: zapewniającą najwyższy poziom higieny jamy ustnej, dbającą o zdrowie dziąseł lub pomagającą wybielić zęby. Wszystkie główki parują się z rączką automatycznie, ustawiając adekwatny tryb i intensywność pracy.

Aplikacja Philips Sonicare - spersonalizowane porady Dzięki technologii Smart czujka, wykorzystującej czujniki obserwujące nacisk i położenie szczoteczki oraz aplikacji Philips Sonicare, nauczysz się prawidłowej techniki szczotkowania.

Aplikacja podczas szczotkowania wskazuje pominięte obszary, strefy wymagające szczególnej uwagi czy ostrzega przed zbyt silnym naciskiem. Czujnik położenia przedstawia, które miejsca zostały już wyszczotkowane.

zawiadamia, gdzie szczotkujesz zbyt słabo, aby móc poprawić precyzyjność mycia zębów. Czujniki ścierania inacisku Pomagają ograniczyć ścieranie i wypracować stosowną technikę szczotkowania zapewniającą sprawne i delikatne czyszczenie.

Funkcja TouchUp Podpowiada, jakie obszary zostały pominięte i wymagają bardziej dokładnego wyszczotkowania. Mapa jamy ustnej Zaznacz na trójwymiarowej mapie obszary, które wymagają specjalnej uwagi. Podczas szczotkowania, aplikacja przypomni Ci o tym.

Komfort wykorzystywania i funkcjonalność w jednym Rozpoznawanie główki szczoteczki: Synchronizacja z adekwatnym programem Mikrochip w główce szczoteczki sygnalizuje szczoteczkę DiamondClean Smart z jakiego programu korzystasz.

Sygnalizacja wymiany główki Ikona na panelu szczoteczki poinformuje Cię o konieczności podmiany główki szczotkującej. Technologia Smart detektor Dzięki czujnikom lokalizacji, nacisku i ścierania pozwala obserwować technikę szczotkowania, udzielając wskazówek w czasie rzeczywistym za pośre

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.