Menu

Smart 5900 Zestaw szczoteczek ORAL-B

Cechy produktu

  • Producent Braun 

Opis

Oral-B Smart 5 5900 Szczoteczka elektryczna produkowana w technologii Braun x 2Poznaj Oral-B Smart 5 od firmy, która stworzyła pierwszą szczoteczkę akumulatorową z systemem łączności. Szykowna rączka szczoteczki elektrycznej 5900 poprawia Twoje nawyki w szczotkowaniu zębów.

bez problemu łączy się z aplikacją przenośną Oral-B i udoskonala Twój sposób szczotkowania, podając informacje zwrotne w czasie rzeczywistym. Gdy Ty ulepszasz swoją technologię szczotkowania, wyjątkowa krągła końcówka szczoteczki Oral-B zajmuje się całą resztą.

eliminuje do 100% więcej płytki nazębnej niż zwykła szczoteczka manualna, pomagając poprawić stan dziąseł oraz powoduje, że Twój uśmiech staje się bielszy już od pierwszego dnia szczotkowania dzięki usuwaniu przebarwień powierzchniowych.

Co więcej, ta elektryczna szczoteczka do zębów pomaga bronić delikatne dziąsła dzięki technice kontrolującej siłę nacisku, która zniża szybkość szczotkowania i ostrzega, gdy szczotkujesz zbyt potężnie.

Szczoteczka Oral-B Smart 5 5900 ma także funkcję Smart Coaching, dzięki której poprawisz swoje nawyki w szczotkowaniu zębów i stan zdrowia jamy ustnej. Nic dziwnego, iż Oral-B jest marką numer 1 sugerowaną przez dentystów na całym świecie.Akumulatorowa szczoteczka do zębów Oral-B Smart 5 5900 jest kompatybilna z następującymi końcówkami do szczoteczek elektrycznych: CrossAction, 3DWhite, Sensi Ultrathin, Sensitive Clean, Precision Clean, FlossAction, TriZone, Dual Clean, Power Tip, Ortho Care.atrybuty i cechy: likwiduje do 100% więcej płytki nazębnej: okrągła końcówka szczoteczki czyści lepiej niżeli szczoteczka manualna, polepszając stan zdrowia dziąseł już w 30 dni Ochrona Twoich dziąseł: kontrola siły nacisku zmniejsza szybkość szczotkowania i ostrzega, gdy szczotkujesz zbyt potężnie Delikatnie wybiela zęby już od 1.

dnia dzięki usuwaniu przebarwień powierzchniowych Szczotkowanie zębów przez odpowiednią liczba czasu dzięki profesjonalnemu 2-minutowemu timerowi 5 trybów szczotkowania, w tym wybielanie, pielęgnacja dziąseł oraz delikatne czyszczenie udoskonalone efekty szczotkowania z informacjami zwrotnymi w czasie rzeczywistym dzięki łączności Bluetooth, a także aplikacji Oral-B Akumulator litowo-jonowy po 1 naładowaniu zapewnia aż do 2 tygodni szczotkowania W pakiecie: 2 rączki z ładowarką, 2 końcówki do szczoteczek elektrycznych, 1 etui podróżne Ostrzeżenia:Należy regularnie sprawdzać, czy przewód nie jest uszkodzony.

w przypadku stwierdzenia uszkodzenia należy przekazać ładowarkę do punktu serwisowego Oral-B Braun. Nie wolno używać uszkodzonego lub nieprawidłowo działającego urządzenia. Urządzenie nie jest przeznaczone dla dzieci poniżej 3.

roku życia. Dzieci, a także osoby o ograniczonych możliwościach fizycznych, czuciowych lub umysłowych mogą korzystać z urządzenia tylko pod nadzorem osoby odpowiedzialnej za ich bezpieczeństwo. Ogólnie zalecamy przechowywanie urządzenia w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Należy kontrolować, żeby dzieci nie bawiły się urządzeniem. W sytuacji upuszczenia artykułu należy wymienić końcówkę przed następnym wykorzystaniem, choćby jeżeli nie widać żadnych uszkodzeń. Nie wolno kłaść ani przechowywać ładowarki w miejscu, z którego może spaść albo zostać zrzucona do wanny lub umywalki.

Nie należy wkładać ładowarki do wody ani do innego płynu. Jeżeli ładowarka wpadła do wody, nie wolno jej wyjmować. Należy bezzwłocznie odłączyć ją od źródła zasilania. Nie wolno samodzielnie modyfikować ani naprawiać produktu.

Może to spowodować pożar, porażenie prądem lub inne obrażenia. W sprawie naprawy należy skonsultować się ze sprzedawcą albo punktem serwisowym Oral-B. Nie należy demontować produktu, z wyjątkiem konieczności zamiany baterii.

Przy wyjmowaniu baterii należy zachować ostrożność, żeby nie spowodować zwarcia zacisków bieguna dodatniego (+) i ujemnego (-). Nie wolno wkładać żadnych przedmiotów do otworu w urządzeniu/ładowarce.

Nie dotykać wtyczki mokrymi rękami. Może to spowodować porażenie prądem elektrycznym. W trakcie odłączania urządzenia od źródła zasilania należy trzymać za wtyczkę, a nie za kabel. Urządzenia należy używać tylko w sposób zgodny z przeznaczeniem i opisany w instrukcji.

Nie wolno używać akcesoriów, które nie są zalecane przez producenta. Jeśli użytkownik szczoteczki jest w trakcie leczenia chorób jamy ustnej, przed wykorzystaniem urządzenia powinien skonsultować się z dentystą.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.