Menu

Sonico Professional

Cechy produktu

  • Producent Sonico 

Opis

Sonico Professional White szczoteczka soniczna | w komplecie 3 końcówki, etui turystyczneNajbardziej nowoczesna szczoteczka soniczna na rynku.Szczoteczka posiada 5 programów, przełącznik aktywności i 30 sek. Timer.czyszczenie 38000 drgań/min.polerowanie 31000 drgań/min.wybielanie 28000-38000 drgań/min.czyszczenie subtelne 28000-38000 drgań/min.masaż 28000-38000 drgań/min.Dzięki zaimplementowaniu bardzo inteligentnego mikroprocesora, każdy z programów może być wykorzystywany w trzech energicznościach.Timer poinformuje nas o przesunięciu główki na kolejny łuk zębówSzczoteczka atest IPX7 Waterpool i system szybkiego, bezpiecznego i wygodnego ładowania przez USB.Jak wykazały najnowsze badania, szczoteczki soniczne są najszczególniej efektywnymi urządzeniami gwarantującymi adekwatną higienę jamy ustnej.Do szczoteczki załączone:3 końcówki H0-1 standard pinkEtui podróżneKabel USBŁadowarka indukcyjnaSONICO jest stosunkowo młodą marką towarów, mimo to zdążyła już być doceniona na arenie międzynarodowej. Jej główną zaletą jest jakość, finezyjnie dobrany design oraz wyjątkowo duża skuteczność akumulatorów, co zagwarantuje długi czas pracy ( średnio 14 dni dla 2 osobowej rodziny ). Należy także zwrócić uwagę na wodoszczelność oraz sposób ładowania. USB jest niewątpliwą zaletą artykułów SONICO. Urządzenia doładujemy na całym świecie, nie martwiąc się o napięcie, częstotliwość i wariant wtyczki.Mimo iż akumulatory, tworzywo i części elektroniczne nie są neutralne dla środowiska, SONICO stara się choć częściowo to zrekompensować poprzez opakowanie, które można użyć na mnóstwo sposobów, nie zaśmiecając na dodatek naszej planety. Opakowanie nie gromadzi styropianu, zbędnej folii i innych wypełniaczy. Można je powtórnie użyć w dowolnym celu....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.