Menu

Szczoteczka magnetyczna ORAL-B iO 7 Czarny

Cechy produktu

  • Producent ORAL-B 

Opis

seria oral-b io łączy w sobie silne, ale delikatne mikrowibracje z niepowtarzalną, inspirowaną przez dentystów, krągłą główką szczoteczki oral-b, zapewniając profesjonalne uczucie czystości każdego dnia. Inteligentny sensor nacisku pomaga zapobiegać zbyt solidnemu szczotkowaniu,bronić dziąsła i szkliwo.

rozpoznawanie sztucznej inteligencji za pomocą interaktywnego wyświetlacza pomaga poprowadzić cię do najkorzystniejszego czyszczenia wszystkich obszarów jamy ustnej. Wbudowany jest 2-minutowy zegar kwadrantowy, który pulsuje co 30 sekund, gwarantując całkowite czyszczenie.

beztarciowy, płynnie działający system napędu magnetycznego przenosi energię do końcówek włosia, gwarantując czystość, która zachwyca5 inteligentnych trybów do spersonalizowanego szczotkowania: codzienne czyszczenie, wybielanie, pielęgnacja dziąseł, delikatne i intensywneinteraktywny wyświetlacz w czasie rzeczywistymmikrowibracjezainspirowana poprzez dentystów kolista główka szczoteczki fachowo czyści dzięki mikrowibracjom i działaniu oscylacyjnemu.kompatybilny z wymiennymi główkami szczoteczki oral-b iołączy się z aplikacją oral-b za pomocą bluetooth, aby pomóc ci śledzić nawyki szczotkowaniaai rozpoznaje twój styl szczotkowania i prowadzi cię do udoskonalonego szczotkowania każdego dnia

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.