Menu

Szczoteczka magnetyczna ORAL-B iO 8 Czarny

Cechy produktu

  • Producent ORAL-B 

Opis

kolekcja oral-b io łączy w sobie silne, ale delikatne mikrowibracje z unikalną, inspirowaną przez dentystów, kolistą główką szczoteczki oral-b, zapewniając profesjonalne uczucie czystości każdego dnia. Inteligentny detektor nacisku pomaga uniemożliwiać zbyt konkretnemu szczotkowaniu,chronić dziąsła i szkliwo.

rozpoznawanie nienaturalnej inteligencji przy pomocy interaktywnego wyświetlacza pomaga poprowadzić cię do najkorzystniejszego czyszczenia wszystkich obszarów jamy ustnej. Zastosowany jest 2-minutowy zegar kwadrantowy, który pulsuje co 30 sekund, zapewniając całkowite czyszczenie.

beztarciowy, płynnie działający system napędu magnetycznego przenosi energię do końcówek włosia, gwarantując czystość, która oszałamia6 inteligentnych trybów do spersonalizowanego szczotkowania: codzienne czyszczenie, wybielanie, pielęgnacjainteraktywny kolorowy ekran w czasie rzeczywistymai tracking z 3d teeth tracking mapuje powierzchnię każdego zęba, gwarantując całkowite oczyszczeniekompatybilny z wymiennymi główkami szczoteczki oral-b iołączy się z aplikacją oral-b przy pomocy bluetooth, aby pomóc ci śledzić nawyki szczotkowaniatylko 3 godziny prędkiego ładowania

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.