Menu

Szczoteczka rotacyjna ORAL-B Vitality D100 Sensi Ultrathin Biały DARMOWY TRANSPORT

Cechy produktu

  • Producent Braun 
  • Rodzaj zasilania akumulatorowe 

Opis

 SZCZOTECZKA ELEKTRYCZNA ORAL-B VITALITY TRIZONE + DODATKI Dzięki wykonywaniu 7600 oscylacyjnych ruchów na minutę, szczoteczka Oral-B TriZone zagwarantuje nieprzeciętne wybielanie, czyszczenie i usuwanie płytki nazębnej.

Końcówka szczoteczki dostosowuje się do każdego zęba, usuwając płytkę nazębną i delikatnie usuwając przebarwienia. W zestawie: 1 szczoteczka Oral-B Vitality, 1 końcowka Oral-B TriZone, 4 końcówki zamienniki Precision, 1 stojąca ładowarka, 1 akumulator, etui podróżne, podstawka na 2 szczoteczki i 4 końcówki z klapką, wyciskacz do pasty, 3 wykałaczki Szczoteczka wykorzystuje technologię 2D opartą na dwóch rodzajach ruchów: oscylacyjnych i rotacyjnych, co pozwala pousuwać więcej płytki nazębnej w sytuacji zwykłej szczoteczki manualnej funkcjonalny timer wbudowany w szczoteczkę Do szczoteczki Oral-B Vitality nadaje się dużo zróżnicowanych końcówek Oral-B, dzięki czemu zawsze możesz uzyskać pożądany efekt mycia.

zobacz naszą ofertę i dobierz końcówki do swej szczoteczki! PODSTAWKA NA SZCZOTECZKI ELEKTRYCZNE BRAUN ORAL-B, a także KOŃCÓWKI Z MIEJSCEM NA ŁADOWARKĘ użyteczna podstawka na dwie szczoteczki elektryczne i cztery końcówki.

posiada dwa miejsca na szczoteczki, jedno na wpięcie ładowarki, na którą nakłada się później szczoteczkę, a drugie bez konieczności wpinania ładowarki. Cztery miejsca na końcówki ułatwią przechowywanie nieużywanych aktualnie główek.

produkt stworzony został z wysokiej jakości tworzyw. Pasuje do wszelkich szczoteczek Braun Oral-B wyposażonych w ładowarkę jak na zdjęciu. TRWAŁE ETUI PODRÓŻNE W odcieniu BIAŁYM Chcesz wziąć szczoteczkę na wyjazd? To już nie problem.

Do zestawu dołączone jest etui podróżne. Gromadzi miejsce na szczoteczkę i 2 końcówki. Jest wytwarzane z twardego materiału co wyraźnie obniża ryzyko uszkodzenia szczoteczki. 4 uzupełniające KOŃCÓWKI PRECISION PRECISION Końcówka zamiennik do codziennego mycia PRECISION pozwala cieszyć się zdrowymi dziąsłami i uczuciem świeżości jamy ustnej.

zaawansowany system włókien końcówki usuwa więcej płytki nazębnej i czyści skrupulatniej niżeli zwykła szczoteczka. Główka o profilu otaczającym cały ząb została zaprojektowana,usuwać osad i masować wzdłuż linii dziąseł.

atrybuty i atuty: proponuje ulepszone czyszczenie i eliminowanie płytki nazębnej, dopasowując się do kształtu każdego zęba Dociera do trudno dostępnych miejsc, głębiej niżeli zwykła szczoteczka manualna. GRATIS! Wyciskacz do pasty Wyciskacz pomoże Ci użyć w całości Twoją pastę do zębów.

GRATIS! Wykałaczki z nicią dentystyczną Do każdego zestawu gratis 3 wykałaczki z nicią dentystyczną i fluorem!...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.