Menu

Szczoteczka soniczna GRUNDIG TB 8730

Cechy produktu

  • Producent Grundig 

Opis

Szczoteczka TB 8730 Szczoteczka soniczna z 5 trybami pracy 5 trybów pracy 48 000 obrotów/minutę 75 dni pracy Podwójny timer Bezpieczna dla aparatów ortodontycznych Wskaźnik baterii LED 2 końcówki technika soniczna Czyszczenie zębów odbywa się za pomocą fal dźwiękowych, które rozchodzą się w płynie składającym się z pasty, wody i śliny.

Fale dźwiękowe inicjują proces powstawania mikrobąbelków, które oczyszczają z osadów zęby i dziąsła, poprzez intensywnie uderzenia o ich powierzchnię. Proces jest całkowicie bezpieczny, a ruchy włosia szczoteczki praktycznie niezauważalne – 48 tysięcy drgań na minutę.

Fale dźwiękowe dodatkowo w wielkim stopniu udoskonalają mechaniczne usuwanie płytki bakteryjnej, dodatkowo niszcząc struktury ich ściany komórkowej, co uniemożliwia ich kolonizację. Szczoteczka TB 8730 atrybuty towaru 5 trybów pracy Szczoteczka Grundig to wyśmienity wybór jednocześnie dla singli, jak i posiadaczy obszerniejszej rodziny.

5 trybów pracy pozwala dostosować urządzenie do wymagań każdego domownika. Uzupełniające dedykowane programy, takie jak polerowanie czy wybielanie, to z całą pewnością szeroka zaleta szczoteczki sonicznej. Program do zębów wrażliwych dedykowany jest dla osób odczuwających dyskomfort podczas wykorzystywania klasycznej szczoteczki.

48 000 obrotów/minutę W trybie wybielania końcówka szczoteczki wykonuje aż 48 tysięcy obrotów na minutę, skrupulatnie usuwając przebarwienia płytki nazębnej. 75 dni pracy Szczoteczka umożliwia pracę do 75 dni na jednym ładowaniu – przy założeniu, iż myjemy zęby 2 x dziennie w programie 2 minutowym.

postępowa bateria Litowo-Polimerowa gwarantuje całkowitą sprawność nawet po latach użytkowania. Uzupełniające atuty nowych baterii to niższa waga, bezpieczeństwo używania i możliwość zabrania do bagażu podręcznego w samolocie.

W pakiecie znajduje się praktyczna stacja dokująca z ładowaniem indukcyjnym, bezpieczna i oporna na zalanie. Podwójny timer W typowym trybie do codziennego wykorzystywania, czasomierz odlicza zalecany 2-minutowy proces który gwarantuje idealną czystość i uczucie świeżości.

dodatkowo co 30 sekund czasomierz sugeruje zmianę kwarty szczęki (4 x 30 sekund na każdą stronę), aby zapewnić jak najlepsze rezultaty szczotkowania. Bezpieczna dla aparatów ortodontycznych Szczoteczki soniczne usprawniają utrzymanie prawidłowej higieny jamy ustnej osobom posiadającym aparat ortodontyczny.

Mikrobąbelki docierają do miejsc, do których nie są w stanie dotrzeć włókna szczoteczki (przestrzenie międzyzębowe, zakamarki w aparacie ortodontycznym). Wskaźnik baterii LED Każdy program ma swoją osobną diodę LED wskazującą wybrany tryb.

w dodatku szczoteczka posiada ledowy wskaźnik stanu baterii. 2 końcówki W każdym komplecie znajdują się dwie końcówki. Jedna może służyć jako zapasowa albo dla innego członka rodziny. FAQ 01. Czy to prawda iż szczoteczka soniczna jest w szczególności wyznaczona osobom z implantami i protezami? Tak,...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.