Menu

Szczoteczka soniczna INFLY P60 Szary

Cechy produktu

  • Producent Infly 

Opis

Soniczna szczoteczka do zębów

Infly P60 to elektryczna, soniczna szczoteczka do zębów z bezprzewodowym ładowaniem. Posiada bazę ładującą z wejściem USB dla jeszcze większej wygody ładowania urządzenia.


Jakość

Szczoteczka wykonana jest z wysokiej jakości tworzyw, włosie DuPont rewelacyjnie chroni zęby i dziąsła podczas mycia zębów. Ma 2 tryby szczotkowania - miękki 16000 obr/min, tryb czyszczenia - 19000 obr/min oraz tryb podróżny.


Wodoodporność

Szczoteczka posiada ochronę IPX7 - jest wodoodporna. Mieści mnóstwo funkcji ochronnych, w tym ochrona przed przeładowaniem, nadmiernym ładowaniem, a także ochrona przed zwarciem.


Bateria

Bateria szczoteczki wystarczy na 30 dni przy użytkowaniu produktu dwa razy dziennie przez 2 minuty. Pojemność baterii wynosi 320mAh.


Do wyboru, do koloru

Szczoteczka dostępna jest w 3 zróżnicowanych kolorach - szary, niebieski, różowy. Dobierz swój ulubiony kolor i ciesz się wygodą wykorzystywania urządzenia na długi czas.


Specyfikacja

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.