Menu

Szczoteczka soniczna ŁUCZNIK SG 508

Cechy produktu

  • Producent Łucznik 
  • Rodzaj zasilania akumulatorowe 
  • Kolor biały, srebrny 

Opis

Elektroniczna szczoteczka soniczna do zębów SG508 to nowoczesny technologicznie produkt do pielęgnacji i higieny jamy ustnej.

Dzięki aktywny włóknom wybielającym oraz specjalnemu programowy szczoteczka likwiduje kamień nazębny z pokaźniejszą wydajnością niżeli inne szczoteczki ręczne. Jest to osiągalne dzięki drgającej pracy urządzenia i 34 000 ruchów na minutę. Wszelki nalot nazębny zostanie skrupulatnie usunięty, a szkliwo nienaruszone.

Szczoteczka posada trzy tryby pracy: wymieniony już wcześniej tryb wybielania, tryb normalny oraz tryb delikatny dla zębów wrażliwych.

Urządzenie aktywnie masuje dziąsła, ulepszając ich ukrwienie, dzięki temu nie powoduje naruszeń tkanki i krwawienie przy zbyt intensywnym użyciu.

zaimplementowany alarm co 30 sekund w trakcie zastosowania powiadamia sygnałem dźwiękowym o konieczności zmiany czyszczonego obszaru jamy ustnej, a po 2 minutach ciągłej pracy urządzanie automatycznie się wyłącza.

W pakiecie znajduję się baza, stacja dokująca i dwie wymienne końcówki do szczoteczki.

Z racji na soniczną pracę szczoteczki,końcówki zużywają się szybciej aniżeli w szczoteczkach tradycyjnych. Dentyści rekomendują podmianę końcówki co 3 miesiące.

artykuł przeznaczony jest dla osób powyżej 8-go roku życia.

Urządzenie ma instrukcje w języku polskim oraz 24-miesięczną gwarancję.

Dlaczego szczoteczka soniczna do zębów to najlepsze urządzenie do codziennej pielęgnacji zębów?

niewiele rzeczy w wyglądzie człowieka przykuwa wzrok bardziej, pokaźny i śnieżnobiały uśmiech. Jednak ładny uśmiech to zwykle zdrowy uśmiech. Zdrowie zębów zaś wymaga mnóstwo uwagi i dbałości.

Aby nigdy nie usłyszeć od dentysty niewiele przyjemnych słów, takich jak "paradontoza", "borowanie" czy "ubytki", konieczna jest (oprócz regularnych przeglądów) adekwatna i codzienna dbałość o higienę jamy ustnej - zęby należy starannie szczotkować i nitkować. Rekomendowane jest również oczyszczanie języka i płukanie jamy ustnej. Każdy z nas niby to wie, a jednak na dzień dzisiejszy problemy z próchnicą pojawiają się u 9 na 10 Polaków. To zaś oznacza, że coś robimy źle.

Pomocą w zaradzeniu temu problemowi może być szczoteczka elektryczna lub szczoteczka soniczna. Szczoteczki elektryczne obecne są na rynku od dawna i przez to powszechnie znane, jednak szczoteczka soniczna to pewne novum, do którego nie do końca wiemy, jak podejść. A więc jak działa szczoteczka soniczna? Otóż działanie jej jest oparte na połączeniu dwóch komponentów - wykonywaniu ruchów wymiatających i emitowaniu fal dźwiękowych o wysokiej częstotliwości.

Włosie urządzenia porusza się z szybkością powyżej 30 000 ruchów na minutę. To naprawdę dużo - w bardziej lubianych szczoteczkach elektrycznych jest to w głównej mierze około 8 000 ruchów na minutę. W połączeniu z emitowanymi falami dźwiękowymi powoduje to powstanie tzw. Aktywnej chmury, o której myśleć można jak o swojego rodzaju "oczyszczającym polu siłowym". Jest to obszar rozciągający się na 3-5 mm od końcówki włókien i zezwalający na nieskomplikowane i skuteczne oczyszczenie trudno przystępnych miejsc w jamie ustnej.

Co w tym takiego genialnego? Otóż szczoteczka soniczna nadzwyczajnie oczyszcza nie tylko naturalnie trudnodostępne miejsca w jamie ustnej, takie jak przestrzenie międzyzębowe,na dodatek okolice aparatów ortodontycznych. Nieprzeciętnie spisuje się tak do oczyszczania zębów z resztek pokarmowych, jak i (przy regularnym wykorzystywaniu) z zanieczyszczeń stałych, takich jak kamień nazębny, płytka czy osad od kawy i herbaty.

Co pokaźne, dzięki delikatnemu włosiu i ruchom wymiatającym, szczotkowanie uzębienia urządzeniem sonicznym nie prowadzi do recesji dziąseł, co jest niezwykle jeśli chcemy zachowań błyskotliwy i naturalny uśmiech na sporo lat, a co więcej szczoteczki soniczne do zębów mogą być z powodzeniem używane poprzez osoby cierpiące na paradontozę.

Akcesoria: rękojeść, 2 wymienne końcówki, stacja ładująca
Częstotliwość: 34 000 ruchów na minutę
Tryby pracy: tryb wybielania, tryb normalny, tryb delikatny
Czas pracy ciągłej: 80 minut
Sygnalizator czasu mycia: co 30 sekund
samoczynne wyłączenie: po 2 minutach
Przeznaczenie: dla osób powyżej 8. Roku życia
Kolor: biało-srebrny
Moc maksymalna: 1 W
Moc ładowania: 1 W
Czas ładowania: max. 16 godzin
Zasilanie: akumulatorowe
objętość akumulatora: 260 mAh
Napięcie robocze: 3,7 V DC
Gwarancja: 24 miesiące
Instrukcja obsługi: w języku polskim

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.